Created with Sketch.

Німецькі маріонетки Кремля обурені застосуванням БПЛА проти окупантів на Донбасі

28.10.2021, 10:45

Хотілося б порадити так званим західним партнерам тримати свою думку при собі й не вказувати українцям, як боронити нашу Батьківщину.

Міністерство закордонних справ Німеччини виступило з офіційною заявою, в якій звинуватило Збройні Сили України у "невмотивованій агресії" на Донеччині.

Натомість український надзвичайний і повноважний посол у Берліні Андрій Мельник уже відповів на це, підкресливши, що Київ має повне право обирати, як і чим оборонятися від окупантів, інформує провідне німецьке видання "Bild".

Вітчизняний дипломат розкритикував позицію своїх колег із ФРН щодо ситуації з застосуванням БПЛА "Bayraktar" на Донбасі проти російсько-терористичних військ.

«Скажу відверто, німецькій владі слід негайно подвоїти зусилля як посередника для скликання Нормандського саміту. Зі свого боку, українська сторона категорично відкидає вказану заяву МЗС Німеччини. Наша країна має законне право на самооборону, якщо її територія вдень і вночі бомбардується ворожими військами. Ми мусимо поставити Москву на її місце», – заявив посол України у Берліні.

Своєю чергою представники МЗС ФРН продовжують марно закликати неназваних ними учасників конфлікту на Сході України до деескалації, оскільки німецька влада нібито стурбована розвитком подій останніх днів і не бажає розгортання масштабної міграційної кризи на території України.

Фактично Берлін, який є сталим стратегічним партнером Москви та виконавцем її волі в Європейському союзі, вимагає від Києва не чинити опору агресору і не захищати власну землю, бо тоді доведеться виправдовуватися перед путінським режимом за невиконані обіцянки, дані урядом Анґели Меркель.

Між тим, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.

Читайте також
Відмова Лаврова від гарантій безпеки для України фактично зірвала переговори з США – Bloomberg
Війна
Білий дім цікавився, як буде одягнений Зеленський на зустрічі із Трампом у Вашингтоні — Axios
Політика
Червона доріжка для воєнного злочинця
Опінії
Зустріч Трампа та путіна відбувається у форматі «три на три»
Політика
Імітація мирних переговорів
Опінії
Україна втрачає вікно можливостей виходу з широкомасштабної війни, - Чалий
Війна