Авіаналіт ЗСУ на Донеччині налякав окупантів

ВІЙНА
27.10.2021, 13:22
Авіаналіт ЗСУ на Донеччині налякав окупантів
Фото: bastion.tv

Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.

Прокремлівські рупори пропаганди тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей один поперед одного завили в унісон із Москвою.

Як з'ясувалося, вони неабияк перелякалися першого бойового застосування Збройними Силами України безпілотників "Bayraktar" неподалік селища Гранітне.

Авіаудар по позиції терористичного артилерійського загону змусив ворога сміховинно виправдовувати власну неготовність до відбиття повітряної атаки "підступністю укрофашистів"; пропагандисти також марно переконують, що "лише дивом від вибуху не знесло пів району Донецька".

За вказівкою з Кремля, ватажки "ДНР/ЛНР" нині марно намагаються скликати позачергове засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, щоби нібито засудити Україну за інцидент, але як ми розуміємо, це не більше, ніж черговий пропагандистський хід окупантів.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", турецькі БПЛА "Bayraktar" – віднині господарі українського неба над Донбасом.

Читайте також:
Війна
Чоловіче "гарматне м'ясо" поволі, але невпинно закінчується, ресурсна федерація московія взялася за позапланову могилізацію жінок.
20.12.2022, 05:50
Війна
За останні дні в ОРДЛО високоточними ударами української артилерії уражено мінімум 7 великих складів із боєприпасами росіян.
19.06.2022, 20:34
Війна
У зв'язку з критичною ситуацією на Східному фронті, ватажки прокремлівського бандугруповання "ЛНР" взялися за поголовний призов.
11.05.2022, 21:34
Опінії
Влада держави-агресора зі Сходу намагається провернути з окремими районами Донеччини та Луганщини "абхазько-осетинський сценарій".
16.02.2022, 09:26
Опінії
Наперед зазначимо, що обоє одіозних щурів – мешканці бункерів: перший закопався під Кремлем, другий – під огризком віртуальної Новоросії.
08.02.2022, 10:35
Війна
Рада нелегітимної Державної думи РФ відклала до лютого готове звернення на ім'я Владіміра Путіна щодо визнання бандформувань "ДНР" і "ЛНР".
25.01.2022, 12:22