Авіаналіт ЗСУ на Донеччині налякав окупантів

ВІЙНА
27 жовтня, 13:22
Авіаналіт ЗСУ на Донеччині налякав окупантів
Фото: bastion.tv

Російсько-терористичні утворення "ДНР/ЛНР" охопила паніка і відчай після несподіваного повітряного удару нашого війська.

Прокремлівські рупори пропаганди тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей один поперед одного завили в унісон із Москвою.

Як з'ясувалося, вони неабияк перелякалися першого бойового застосування Збройними Силами України безпілотників "Bayraktar" неподалік селища Гранітне.

Авіаудар по позиції терористичного артилерійського загону змусив ворога сміховинно виправдовувати власну неготовність до відбиття повітряної атаки "підступністю укрофашистів"; пропагандисти також марно переконують, що "лише дивом від вибуху не знесло пів району Донецька".

За вказівкою з Кремля, ватажки "ДНР/ЛНР" нині марно намагаються скликати позачергове засідання Тристоронньої контактної групи у Мінську, щоби нібито засудити Україну за інцидент, але як ми розуміємо, це не більше, ніж черговий пропагандистський хід окупантів.

Між тим, як раніше інформував "Останній Бастіон", турецькі БПЛА "Bayraktar" – віднині господарі українського неба над Донбасом.

Читайте також:
Кремль відверто використовує окупований росіянами Донбас для фальсифікацій на виборах до Державної Думи.
13 вересня, 13:13
Окупаційна адміністрація так званих "молодих республік" Донбасу бідкається, що молодь не палає бажанням жити у резервації.
02 серпня, 07:59
Перевізники їздили в ОРДЛО як до себе додому.
06 травня, 14:44
На непідконтрольній Україні території Донеччини розпочали процес вилучення "безхазяйних" квартир, приватних будинків і нежитлових приміщень.
30 квітня, 11:24
Кремлівські маріонетки з окупаційної адміністрації Луганська як по команді згори взялися нагнітати ситуацію у регіоні.
09 квітня, 08:59
Окупаційна адміністрація Донецька на чолі з ватажком терористів Денисом Пушиліним взялася за мобілізацію чоловічого населення.
02 квітня, 10:48