Created with Sketch.

Окупанти засинають – прокидається... HIMARS

18.07.2022, 07:09

На тимчасово окупованих територіях Херсонської області почали з'являтися роздруківки із попередженням для незваних російських загарбників.

Відповідний фотодоказ зі степових населених пунктів Таврії оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці Оперативного угруповання військ "Каховка" Збройних Сил України.

Як вдалося з'ясувати, терористів з окупаційного контингенту РФ закликають негайно залишити південні області, інакше на них чекає неминуча розплата за скоєні воєнні злочини.

Українські партизани з Руху опору розклеїли у Херсоні, Новій Каховці, Олешках, Генічеську та інших містах листівки з зображенням системи HIMARS (див. фото нижче – прим. ред.), яку віднедавна бояться росіяни.

«За мародерство, вбивства, ґвалтування, руйнування... доведеться відповісти. Ворогу складно зрозуміти техніку ведення бойових дій наших воїнів, це й не дивно, адже майстерності й винахідливості наших хлопців можна позаздрити», – зазначили в Оперативному угрупованні військ "Каховка".

Насамкінець "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на росії розгортається кризова ситуація у залізничній галузі, якій із кінця весни сприяють так звані "рейкові партизани".

Читайте також
Contra spem spero
Війна
Свобода має бути готовою до війни
Опінії
«Мапа Келлога»
Опінії
Крим - це Україна!
Війна
Я маю право говорити !
Опінії
Випробування віри не означає поразки
Опінії