Created with Sketch.

Пентагон привів у підвищену готовність військових для перекидання у Європу

25.01.2022, 11:33
Фото: google

Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі

Міністр оборони США Ллойд Остін привів у підвищену готовність 8500 військових з огляду на триваючу напругу, яку створює РФ біля кордонів з Україною, для потенційного перекидання цих сил до Європи.

 Про це заявив речник Пентагону Джон Кірбі.

Зазначені військові базуються у США і готові за потреби долучитися до Сил реагування НАТО, якщо цю групу активують. 

"Міністр Остін привів низку підрозділів у США у підвищену готовність до розгортання, що збільшує нашу готовність надати сили, якщо НАТО активують Сили реагування, або виникнуть інші обставини", - повідомив Кірбі.  

Він підкреслив, що поки йдеться лише про приведення у підвищену готовність і рішення про перекидання будь-яких сил із США наразі не приймали. 

Речник зазначив, що цей наказ підтверджує відданість США зобов’язанням про колективний захист союзників у НАТО. 

Ці американські сили можуть доповнити значний контингент, що вже перебуває у Європі. 

Читайте також
Головна зброя путіна перебуває в Ла-Манші: Британія готова до військового зіткнення, — Sky News
Війна
Колишні рекрутери російського «Вагнера» вербують європейців для терактів та диверсій
Політика
росія вербує людей у Латвії для диверсій
Війна
Британія готова захоплювати судна «тіньового флоту» росії, — The Guardian
Війна
Працівника Міноборони Польщі заарештували на три місяці за шпигунство на користь росії та Білорусі
Війна
Естонія затримала контейнеровоз із росіянами на борту, який прямував до Санкт-Петербурга
Світ