Created with Sketch.

Піхотинець ЗСУ не сакральна жертва, ми маємо зберегтися як нація

07.05.2024, 13:46
Фото: Facebook

Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.

Задля того, щоби перемогти такого ворога, яки є росія, нам треба нарешті воювати не людьми. Не піхотою, яка повинна своїми тілами в окопах стримувати ворожий наступ.

З передової людей треба прибирати, ховаючи їх від російських дронів і від куль, мін, бомб та осколків в капітальних бетонних лініях оборони. Люди — наш цінний і водночас доволі витратний ресурс, який швидко майже не відтворюється.

Заміняти фронтовиків слід роботизованими системами стеження, автоматизованими кулеметними турелями й тисячами FPV-дронів. Покриваючи сотнями РЕБів і забезпечуючи ПАО і достатнім боєзапасом.

Треба воювати, випереджаючи армію РФ технологічно і стратегічно, нам це під силу. Забезпечуючи нашу армію, наших незламних захисників, найсучаснішими видами озброєння (зокрема, і вітчизняного виробництва).

Наша воєнна доктрина повинна бути спрямована на збереження життя наших солдатів! У кожного українського воїна повинна бути можливість знищити мінімум десяток, а краще сотню ворожих окупантів за час перебування «на нулі».

Читайте також
Політична партія «ДІЯ» за підтримки молоді нагадала владі про військовополонених
Війна
21 рік тому путін, Кучма та олігархи двох країн зібралися в Криму на оглядини Януковича
Історія
Не за це мій батько загинув на Майдані
Політика
«Колумбійський» підрозділ 47 бригади налічує близько 2 тисяч добровольців
Війна
Все будуть вирішувати не конформісти...
Опінії
Україна готує атаки вглиб росії. Що з цим не так?
Опінії