Created with Sketch.

Протести німецьких аграріїв зупинили роботу концерну Volkswagen

11.01.2024, 14:57

Чиновники з політиками заховалися за новий скляний «берлінський мур» і не помічають проблем населення. Криза дедалі поглиблюється.

Таку думку у прямому етері телеканалу Zweites Deutsches Fernsehen висловив очільник Союзу фермерів Німеччини Йоахім Руквід. Він наголосив на тому, що влада на позір заможної центральноєвропейської країни далека від реальних проблем громадян.

Як стверджує підприємець, оголошені урядом Олафа Шольца поступки за деякими пунктами вимог протестувальників, є «лінивим компромісом». Руквід звинуватив політиків та їхніх радників у перебуванні в «інформаційній бульбашці за берлінським муром», що має мало спільного з дійсністю.

«Населення на боці фермерів тому, що політики більше не зважають на потреби народу. Уряд ФРН має прислухатися до тих, хто своєю щоденною працею підтримує країну, до них належать і фермери. Я не відрию таємницю, якщо скажу, що лише 8,3% депутатів Бундестаґу працювали у торгівлі, ремеслах чи промисловості, і лише 3% — самозайняті фахівці, які вміють щось робити своїми руками», — пояснив ситуацію очільник Союзу фермерів Німеччини.

Водночас коментуючи протести, пан Руквід не уточнив, коли ж обурені німецькі аграрії припинять свій масовий за останні десятиліття страйк. Уже зараз відомо, що дії протестувальників призвели до повного закриття заводу «Volkswagen» у місті Емден.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам, що тим часом російський аграрний ринок лихоманить, адже санкції працюють. Держава-агресор наближається до соціально-економічного колапсу, чиї контури вже проглядаються.

Читайте також
Податковий режим в Україні заважає розвиватися третині бізнесу – ЕВА
Економіка
Кібератака на реєстри вдарила по ФОП — що недоступно підприємцям
Економіка
Нова Пошта відмовляється визнавати офіційні документи України
Позиція
«Сімейна пекарня» продає споживачам тухлятину
Політика
Налякані виборами багаті французи розглядають можливість втечі за кордон
Політика
Після кожної фінансової кризи банки багатіють, а бідні — зубожіють
Економіка