Created with Sketch.

Пєтя або Зєля: Більшість громадян не бачать України та боротьби за неї поза нав'язаною схемою

03.12.2021, 21:20
Фото: YouTube

Але така Україна є і вона кличе тих, хто поза мискоборством.

Попри те, що багато людей не бачать України та боротьби за неї поза нав'язаною біполярною схемою: Пєтя — Зєля така Україна є і вона кличе тих, хто поза мискоборством.

Про це у себе на сторінці написав Командир Добровольчого українського корпусу “Правий сектор” Андрій Стемпіцький.

Націоналіст зауважив, що існує також Організація, яка пропонує українцям “третій шлях”:

Про що говорить назва нашої організації: Національно-Визвольний Рух "Правий сектор"? Ми боремось за визволення Української нації від зовнішньої та внутрішньої окупації.
Завдання НВР ПС — боротьба на зовнішньому фронті з російським окупантом; на внутрішньому фронті — за Україну без олігархів та Україну без проросійських шакалів.
Наша організація — це Рух, який складається з військової формації, громадсько-політичного крила та Правої молоді.
"Правий сектор" має на меті докорінні зміни в Україні, а не участь у перетягуванні каната поміж різними кланами.

 


 

Читайте також
Чи вистоїть Гуляйполе – символ Махна і символ свободи?
Історія
Крути-1918: річниця українських Фермопіл
Історія
У Пирятині відбудеться патріотичний захід до Дня Соборності України
Політика
Кривавий січень
Історія
«Одна мета, одна ціль»
Історія
Білорусь: між ілюзією змін і реальною боротьбою
Політика