Created with Sketch.

Римські канікули під час війни

11 липня, 10:38

«Війна закінчилася» — у кондиціонованих залах Риму.

Сьогодні наші слуги-туристи в Римі увечері будуть обходити бутіки на Piazza di Spagna і наїдатимуться чужим коштом різотто та особуко, запиваючи к’янті. А вдень на конференції з відновлення, ховаючись під кондиціонерами, робитимуть вигляд, що війна в Україні вже закінчена.

Ну а як інакше — для відновлення треба ж оцінити розмір збитків, а для цього потрібно, щоб вони не зростали, тобто щоб війни вже не було!

Дебіли? Ні — вони дебілами роблять нас із вами і європейців, а себе вважають дуже хитрими й розумними, адже вирвалися потусувати під час обстрілів Києва, полазили по бутіках і мають безкоштовний піар. Тому опозицію на такі тусовки не кличуть — це їхній щорічний корпоратив слуг, для своїх, уже четвертий із 2022 року.

Далі коментар Юрія Луценка:

30 народних депутатів, 6 міністрів та півсотні активістів широкого профілю відправилися на римські канікули подалі від шахедів і ракет.

І питання не тільки в абсолютній неадекватності цієї численної мандрівної трупи «реформаторів». Ніби не можна було делегувати одного профільного міністра (бажано без підозри у корупції) і п’ятьох депутатів, які б представили позицію фракцій Верховної Ради.

Питання ще й у тій шкоді, яку завдають їхні заяви на цій конференції.

Згадаймо:

Перша віцепрем’єрка, міністр економіки Юлія Свириденко, 2023:
Україна ставить за мету за десять років збільшити валовий внутрішній продукт (ВВП) до $1 трлн.

Зростання за десять років до $1 трлн означає щорічне збільшення номінального ВВП України в доларах на 20 %.

Радник Офісу президента Ростислав Шурма, 2023, озвучив ініціативу, яка нібито допоможе подолати корупцію в Україні та залучити інвестиції — необхідно просто «скасувати готівку».

На думку Шурми, це зменшить контакти з кешем, що знизить корупційні ризики. Раніше він уже висував ініціативу перевести на безготівковий розрахунок підакцизні товари (алкоголь та цигарки).

Зеленський у 2024 заявив, що Україна за допомогою партнерів має намір побудувати у 2024 році до 1 гігавата газової маневрової генерації та ще 4 гігавати у найближчі роки.

Ольга Стефанішина, віцепрем’єр-міністерка з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, 2023:

«Ми будемо готові до членства в ЄС у найближчі 2 роки, але, звичайно, перебіг війни визначатиме політичні рамки.

Я вважаю, що 2 років нам буде достатньо для повної готовності, й у момент, коли завершиться війна, ми зробимо в 10 разів більше, ніж робимо зараз, щоб це рішення було ухвалене.

Готовність України — найвища серед інших країн. Тому рішення щодо України може бути ухвалене раніше».

Такі промови не просто заслуговують на премію Мюнхгаузена.

Вони щороку формують стійке враження у західних партнерів, що або в українській владі дурні, або за дурнів вони мають європейців.

Не дивно, що всі ці DAI-програми виливаються в пустопорожній політичний туризм.

А замість «Житлової та інфраструктурної модернізації з проєктом інвестицій $150–250 млрд, включно з локалізацією виробництва конструкцій», тимчасово переміщені особи з розбомблених українських міст, які живуть у бараках, отримують гарні селфі слуг народу з римських канікул.

Читайте також
Залужний залишається лояльним до Зеленського, попри тиск оточення Трампа та політичні амбіції
Політика
«Заряджай лохам»
Політика
Де служить Баканов?
Політика
Подруга Єрмака Свириденко розродилася новим органом
Політика
В ОАЕ затримали нардепа Федора Христенка
Опінії
Вундервафлі до Дня незалежності: від «дронів-ракет» до «Фламінго»
Опінії