Created with Sketch.

Рівно сім років тому проросійські терористи збили Іл-76 неподалік Луганська, українці пам'ятають

14.06.2021, 15:39
Фото: Фейсбук

49 причин пам‘ятати, що Росія – це зло.

14 червня 2014 року, під час війни на сході України, приблизно о 1:00 ночі було збито український Іл-76 неподалік Луганська. Виконавцями були найманці з російської диверсійної групи ПВК «Вагнер».

Як відомо, військово-транспортний літак Іл-76 зі складу 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних сил ЗСУ летів у складі конвою з трьох літаків до аеропорту «Луганськ».

Літак мав сідати другим, проте під час посадки він був збитий з ПЗРК «Ігла». На борту літака перебувало 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. В результаті обстрілу усі вони загинули.

Сьогодні, 14 червня 2021 року, українці вшановують пам'ять українських героїв.

“Щороку українці згадують ті страшні події, коли у 2014 році, на третій тиждень активних бойових дій у зоні АТО, країна зазнала першу масову втрату серед військових. Того рокового дня загинули 40 армійців із 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу”, – йдеться на сторінці у ФБ Оперативно-тактичного угруповання "Схід".

“Цей страшний день назавжди залишиться в наших серцях. Згадка про подвиг володарів неба, їхню мужність та самопожертву надихатиме нас на боротьбу та перемогу, на рішучу відсіч тим, хто все ще намагається принести на українську землю смерть в ім’я імперських амбіцій кремлівських керівників”, – зазначили у штабі ЗСУ.

Військові також поіменно згадали загиблих біля Луганська.

“49 причин пам‘ятати що Росія – це зло. Це сталося 7 років тому. М‘якого неба, хлопці”, – зауважив волонтер Віталій Дейнега.
 

Читайте також
День пам'яті вбитих комуністами поета Василя Симоненка та автора всесвітньовідомого Щедрика
Історія
«Українські» злочини муляють очі полякам, а московські ні
Опінії
Фільми про Голодомор: що варто подивитися
Історія
Навіки 27...
Війна
На милицях на війну
Війна
Парламентський десант у Полтаві вирішував долю імперських символів
Історія