Created with Sketch.

Російська армія продовжує зазнавати втрат на Харківщині, – Генштаб ЗСУ

10.05.2022, 20:23

Окупаційно-терористичний контингент російської федерації не в змозі втримати зайняті рубежі на Слобожанському напрямку.

Про це йдеться у вечірньому звіті за 10 травня, оприлюдненого Генеральним штабом Збройних Сил України, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що безславні московитські загарбники повільно, але впевнено відступають на Північ до державного кордону, лишаючи по собі випалену землю.

«Противник продовжує зазнавати втрат на території України. Так, за наявною інформацією, підрозділи 138-ї окремої механізованої бригади 6-ї загальновійськової армії західного військового округу через значні втрати на території Харківської області виведені на відновлення з території України в район міста Білгород російської федерації. Значна частина особового складу військової служби за контрактом, що залишилась написала рапорти на звільнення. У результаті злагоджених дій особового складу підрозділів Сил оборони України на Харківщині звільнено населені пункти Черкаські Тишки, Руські Тишки, Рубіжне та Байрак», – відзвітували у Генштабі ЗСУ.

Водночас уточнюється, що на Слобожанському напрямку деякі підрозділи рашистів вживають заходів із перегрупування та здійснюють інженерно-фортифікаційне обладнання зайнятих передових позицій.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що окупаційно-терористичні загони збираються з силами задля штурму Оріхова і Гуляйполя у Запорізькій області.

Читайте також
Bloomberg: Атаки на окупований Крим підривають пропаганду Кремля
Війна
Доки українці словесно чубляться з поляками, тим часом Зеленський здає Лиман
Війна
Поки Зеленський відводить увагу від корупційної Династії і Вови, росіяни знищують Україну
Війна
DW розкрила, як українські дрони обійшли російську протиповітряну оборону
Війна
Українська «висадка в Нормандії»: росіяни в Криму укріплюють пляжі
Війна
Зеленський має піти. До буцегарні. Досить здавати Україну
Війна