Created with Sketch.

російські війська далекі від оперативного оточення Бахмута

08.01.2023, 12:08
Ілюстративне фото: Бахмут вистоїть

Експерти наголошують, що, попри різні заяви й повідомлення, російські війська все ще далекі від оперативного оточення Бахмута.

Попри успіхи російських військ у Соледарі, загарбники все ще далекі від оперативного оточення Бахмута.

Про це повідомляє медіа агенція Останній Бастіон із посиланням на дані Інституту вивчення війни (ISW).

В інституті зазначають, що успіхи російських військ у Соледарі не свідчать про їхнє неминуче оточення Бахмута, всупереч заявам російських джерел.

Експерти наголошують, що, попри різні заяви й повідомлення, російські війська все ще далекі від оперативного оточення Бахмута.

Вони вказують, що для того, щоб ефективно перерізати українські наземні лінії зв’язку у Бахмуті, росіяни мали б встановити контроль над трасою Сіверськ-Бахмут (наразі 7 км на захід від найвіддаленішої точки підтвердженого наступу росії в районі Соледару) і досягти автомагістралі Слов’янськ-Бахмут (13 км від найвіддаленішої точки підтвердженого російського наступу в районі Соледару) щонайменше.

"З огляду на те, що останнім часом темпи просування на цій ділянці становлять максимум кілька сотень метрів на день, дуже малоймовірно, що російським силам вдасться скоординувати просування до цих опорних пунктів і перейти до оточення Бахмута", – ідеться в розвідці інституту. 

Читайте також
Іран міг залишити в таємниці інші ядерні об’єкти, які не зазнали авіаударів США
Війна
Іран-Ізраїль: підсумки дивної війни
Опінії
Економіка України на межі, — WP
Економіка
росія накопичила близько 13 тисяч ракет і виробляє до 200 щомісяця — Financial Times
Війна
Війна росії з НАТО коштуватиме світові $1,5 трильйона, – Bloomberg
Війна
Трамп заявляє, що війна завершена
Війна