Created with Sketch.

Росіяни знищили згадку про свій злочин у Маріуполі

21 червня, 12:39

Поки у відносно мирних і тилових містах України повільно зрікаються совєцької спадщини, на окупованих теренах триває тотальна зачистка.

Відповідний фотодоказ оприлюднив радник Маріупольського міського голови Петро Андрющенко. За його словами, ворог не лишає камінь на камені від спогадів про перебування перлини Приазов'я у складі України.

Фактично, у новозагарбаних московитами громадах Півдня і Сходу відбувається прискорений курс рекомунізації та заміни ідентичності. Українців (особливо неповнолітніх — прим. ред.) прагнуть перепрограмувати на росіян, які вірнопіддано служитимуть і гинутимуть за імперські амбіції Кремля.

«Росіяни остаточно знищили всі згадки про свій злочинний обстріл ЖМР «Східний» у 2015 році. Спочатку вони стерли мурал «Мілана», аби прибрати яскраву та сильну згадку й аби не виникало спогадів у маріупольців та питань, «что за рисунок» від понаїхавших росіян. А тепер просто знищили пам'ятник із вшануванням пам'яті загиблих.

На цьому можна майже поставити крапку у питанні знищення справжньої історії Маріуполя. Далі — лише вигадки СССР та російської пропаганди. Ублюдки, які бояться увійти в історію чесно, такими якими вони є. Вбивцями, ґвалтівника, мародерами. Попросту — русскімі расіянамі! Це будні окупації», — невтішно коментує стан справ у Маріуполі Петро Андрющенко.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», безбатьківство і пошесна безграмотність — головна риса у добу технологічного прогресу. Українці мало цікавляться своїм справжнім минулим.

Читайте також
Держава в особі Зе-влади віддала українців на поталу Москві
Опінії
Російська солдатня окопалася у заповіднику «Кам'яні могили»
Війна
Кремлівські спецслужби готують провокації до Дня Незалежності України
Війна
Пропагандист Буданов не помітив стратегічний об'єкт росіян на Донеччині
Війна
Зеленський французькій пресі: відмова від українських земель — «дуже складне питання»
Новини
РФ припинила використовувати Кримський міст для постачання військ
Війна