Правоохоронці повідомили про нові підозри у справі щодо заволодіння коштами Міноборони під час закупівлі авіаційного комплектування для ЗСУ.
Про це відзвітували НАБУ і САП у четвер, 26 червня
За інформацією Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, підозру отримали помічник чинного народного депутата та власник приватного товариства. Йдеться про завдання державі збитків на 27,3 млн грн.
У межах розслідування встановлено, що керівники двох підрозділів Центрального управління забезпечення авіації та ППО Командування Сил логістики ЗСУ, яким повідомили про підозру у листопаді 2024 року, забезпечили перемогу в тендері двом підконтрольним фірмам.
Для створення видимості конкуренції посадовці залучили підставних учасників, а вигідніші пропозиції спотворили або проігнорували.
«Власник фірми закуповував шини для військової авіації у виробників через компанію в ЄС і перепродавав Міноборони за завищеними в 2–3 рази цінами. Помічник нардепа відповідав за комунікацію між учасниками змови та сприяв проведенню оплат за контрактами», — йдеться в пресрелізі.
Загальні збитки для Сил логістики ЗСУ становили 27,3 млн грн, повідомили в НАБУ.