Created with Sketch.

Секретний план Зеленського вже діє

14 жовтня, 17:00

Зеленський не покаже українському народові свій «План перемоги» чи «Формулу миру». Мабуть, українці недостойні з цим планом ознайомитись.

Зеленський все ніяк не покаже українському народові свій «План перемоги» чи «Формулу миру», я вже заплутався, що він там за кордоном показує.

Мабуть, українці недостойні з цим планом ознайомитись. Або... Або ж він є черговою білібердою, яку наш Президент ніс весь період свого президентства і навіть після. А може, все ще простіше. І «План перемоги» давно діє? Для окремо взятих громадян, котрі зовсім не зобов'язані звітувати перед якимось там українським народом.

Судіть самі, тітка з обласної МСЕК та її син із пенсійного фонду зберігають удома налом 6 мільйонів доларів. Мабуть, за кордон виведені куди більші суми. Чи немає відчуття, що суми заробітків українського чиновництва під час війни зросли багаторазово? Можливо, це і є «їхньою перемогою»? Мільйонери стали мільярдерами, а дрібні злодії стали мільйонерами. Або взяти зведення щодо чиновників-правоохоронців. Ну, явно зріс добробут. Не зважаючи на війну. Чи завдяки їй?

«Керівник управління БЕБ у Полтавській області Олег Пахніц як кандидат на цю посаду у 2021- 2023 році зазначив, що володіє 6,5 млн доларів готівкою.

Його родина володіє десятками земельних ділянок в Дніпропетровській області, квартирами, паркінгами, вантажним та легковим транспортом, квартирою в Словаччині, та ще багато чого цікавого.

Звісно, сьогодні все у дружини.

Родзинкою у декларації Олега Пахніца є одномоторний літак Socata TB 20 GT, який на ринку коштує близько 415 тисяч доларів, з бортовим номером UR-COL. Літак належить сільськогосподарському підприємству «Прогрес», бенефіціаром якого до 2022 року був сам Олег Пахніц.

Виникає питання, для чого заможній бізнесмен все змінює у житті і йде на державну службу з зарплатою 700 тис. гривень на рік.

Сімʼя керівника відділу ДБР Олександра Говорущака, який займається злочинами правоохоронців та суддів, придбала будинок під Києвом, вартість якого може складати 14,5 млн гривень. У декларації чиновник вказав утричі занижену ціну на житло.

Журналісти зі «Слідство інфо» повідомляють, що у декларації Олександра Говорущака вказано, що торік його дружина Катерина, також працівниця ДБР, купила будинок та землю під ним за 4,5 млн гривень. Зазначається, що Катерина Говорущак придбала будинок на 165 квадратних метрів у Петропавлівській Борщагівці за 1,45 мільйона гривень, а земельну ділянку — за 3 мільйони гривень. Як і чоловік, вона працює у ДБР — підбирає кадри, організовує навчання.

Журналісти звернулися до дизайнерки, яка припустила, що ремонт в будинку, міг коштувати 210 тисяч доларів або близько 8,5 мільйона гривень. Також забудовник, який добудовує та продає сусідні майже ідентичні будинки зауважив, що ділянка ринкова вартість такої земельної ділянки — 6 мільйонів гривень.

«Разом із землею вартість будинку без ремонту могла скласти 14,5 мільйона гривень, а це утричі більше, ніж задекларував посадовець», — зазначають журналісти.

Від сусідів Слідство.Інфо довідалося, що подружжя Говорущаків переїхало у новий будинок приблизно місяць тому.

Говорущак відмовився відповісти на запитання журналістів про те, у скільки справді обійшлося житло та земельна ділянка у Петропавлівській Борщагівці під Києвом. Пан Говорущак спочатку відповів, що йому це нецікаво, а потім додав: «Все, що там записано, там і дивіться. Для вас публічно зробили, щоб ви дивилися».

Ринкова ціна цього помешкання — втричі більша за задекларовану посадовцем. Журналісти знайшли оголошення про продаж майже ідентичного будинку з ремонтом прямо поруч із помешканням посадовця. Він коштує 350 тис. доларів.

Bihus.Info: начальник Департаменту міграційної поліції, генерал поліції Сергій Шайхет регулярно посеред робочого дня відвідує спортивний комплекс у центрі Києва. Для поїздок на тренування він використовує службовий автомобіль та “оперативні” номерні знаки.

Восени 2023 37-річний чоловік очолив департамент. До того він був начальником миколаївської поліції. Ще раніше – заступником начальника Одеського обласного управління поліції та начальником слідчого управління Одеської області.

Шайхет кілька разів на тиждень посеред робочого дня близько трьох годин проводить у спортивному комплексі. Туди він приїжджає на службовому автомобілі з оперативними номерами, які за законом правоохоронці мають використовувати під час оперативної роботи.

Також Шайхета на цьому ж службовому авто журналісти регулярно помічали на в’їзді та виїзді з одного із найдорожчих київських ЖК. Жодної нерухомості у цьому комплексі керівник Департаменту не має. Натомість там володіє квартирою та паркомісцем його батько – Олег Шайхет. Площа апартаментів – під 200 квадратів. Квартиру Шайхет-старший придбав ще у 2020 році. Зараз подібні квартири у цьому ЖК коштують від 1 млн доларів.

Батько генерала впродовж останніх 10 років займається охоронною діяльністю та є співвласником охоронної компанії “Секьюрайті”. Іншим її співвласником є найбільша нафтовидобувна компанія “Укрнафта”, яку до націоналізації контролювали олігарх Ігор Коломойський і група “Приват”.

До речі, в “Секьюрайті” працював Максим Донець, який у 2019 році став охоронцем президента Володимира Зеленського.

В.о. начальника Одеської митниці поставили колишнього заступника керівника патронатної служби ДБР Андрія Колівера, котрий під час війни придбав авто за 1 млн гривень.

Колівер має коріння саме з митниці. Перед ДБР він тривалий час працював на різних посадах при чому за декілька років підріс з інспектора до начальнику відділу в Державній митній службі. Кажуть, що він був однокурсником тодішнього заступника голови ДМС Дениса Шендрика та працював під керівництвом Андрія Андрейківа, який зараз пов’язаний з головою ЛОВА Максимом Козицьким.

В 2022 році Колівер та його дружина Тетяна Білоус придбали AUDI Q7 (2018) за 996 тис. гривень. В них також є квартира в Києві в 60,2 кв. метри, придбана у 2007 році за 386 тис. гривень.

З цікавого, з 2015 року Колівер «безуспішно» веде будівництво маєтку на площі у 1,2 тис. кв. м в селі Новосілки Вишгородського району Київської області. Він вказав тільки площу будинку в 215,52 кв. м. Можна припустити, що за 9 років будинок давно вже збудували, але не ввели в експлуатацію.

Цікавим є і той факт, що дружина ексмитника після 2020 року раптово стала успішним ФОП. За 2021 рік її доходи склали 812 тис. гривень, а за 2023 — вже 5,66 млн гривень! Сам Колівер за минулий рік заробив 1,16 млн гривень.

І депутати не відстають.

Депутатка Житомирської міськради від партії «Батьківщина» Олена Розенблат, сестра екснардепа з «бурштинової справи» Борислава Розенблата, не задекларувала елітну нерухомість в Обʼєднаних Арабських Еміратах та доходи на 959 тис. доларів.

Депутат Розенблат купила, але не задекларувала, готельний номер та квартиру, а також приховала дохід від здачі в оренду й продажу нерухомості.

Згідно з даними з дубайського витоку, у 2019 році депутатка придбала в Дубаї одразу два обʼєкти нерухомості: квартиру за 330 тисяч доларів (7,9 мільйона гривень на момент купівлі – ред.) та готельний номер за 270 тисяч доларів (6,4 мільйона гривень на момент купівлі – ред.).

Номер розташований в елітному готельному комплексі Seven Hotel and Apartments The Palm, а апартаменти на 70 квадратних метрів – у District One Residences 14. Рієлторське агентство Binayah Properties називає цей житловий комплекс «втіленням розкішного життя в Дубаї».

Згідно з даними з дубайського витоку обидва обʼєкти нерухомості з 2019 року принесли Розенблат сукупно 259 тисяч доларів доходу (9,1 мільйона гривень за курсом на момент транзакцій – ред.), який вона також не зазначала у жодній із своїх декларацій. За законом депутати міськрад, як вона, мають вказувати у деклараціях будь-який свій дохід.

Квартиру депутатка продала у січні 2024 року за 459 тисяч доларів. На цій угоді вона заробила 129 тисяч доларів (5,1 мільйона гривень за курсом на момент транзакції – ред.). Проте, у своїх деклараціях про це не згадала. Хоча річну декларацію за 2024 рік Розенблат ще має час подати до 1 квітня 2025 року, одноразовий дохід від 151 тисяч гривень вона мала б вказати у декларації про суттєві зміни у майновому стані, але цього не зробила.

Готельний номер – здається в оренду. Та скільки саме грошей приносить Розенблат – напевно невідомо. Інформація про це в реєстрі відсутня, адже кошти з оренди спершу отримує готель.

Деяке своє закордонне майно депутатка Житомирської міськради все ж вказує у деклараціях – зокрема, квартиру на 70 кв. м, яку у 2020 році, як вона сама зазначає, придбала у Дубаї за 11,5 млн гривень – але не дохід, який вона приносить. Цю квартиру Розенблат з 2021 року здає в оренду.

Ця квартира міститься у житловому комплексі преміумкласу The Residences at Marina Gate II, який звели у 2019 році. На сайті забудовника, компанії Select Group, зазначено, що «Marina Gate II пропонує розкішне життя в центрі одного з найбільш привабливих районів Дубая».

Згідно з даними витоку з державного земельного реєстру Дубаю, сукупний дохід від оренди цих апартаментів складає понад 100 тис. доларів. Проте згадок про ці прибутки у деклараціях Розенблат немає.

У січні 2024 року, відповідно до інформації з дубайського витоку, квартиру депутатки Житомирської міськради винайняв громадянин росії й проживатиме там до січня 2025 року. За це він заплатив 150 тисяч дирхам або 40,5 тис.доларів. Його ім’я журналістам встановити не вдалось.

На запитання про те, чому вона не вказала у деклараціях усю свою нерухомість у Дубаї та доходи від неї, депутат Розенблат відповіла, що не знає ні про готельний номер, ані про квартиру у Дубаї, ані про дохід від них.

У НАЗК відповіли, що проведуть повну перевірку декларацій депутатки, щойно отримають докази володіння нею незадекларованим майном.

Олена Розенблат – сестра екснардепа від партії БПП Борислава Розенблата. Останній – фігурант так званої «бурштинової справи».

І це так – дуже короткий огляд покращених матеріальних умов нашої влади. І все це дуже схоже на мародерство. За фактичної диктатури Офісу Президента. І що з цим робити?

Зрозуміло, що зараз черговий Майдан збирати – це самогубство. Але й діяльність нинішньої влади викликає дуже серйозні питання. Вибори провести складно, якщо взагалі можливе. Залишається єдиний спосіб – консолідуватися нашій прозахідній опозиції та просити шановних партнерів допомогти провести ротацію влади. Нехай навіть із заміною Президента (як недієздатного) на спікера Парламенту. Але не такого безглуздого, як Стефанчук. Можливо, все це станеться під час перемир'я, про яке дедалі частіше почали говорити. Але на той час опозиція, що розуміється, має бути готова перехопити владу.

Джерело: ОРД

Читайте також
ВАКС відмовився розглядати клопотання про запобіжний захід «слузі народу» Аллахвердієвій
Кримінал
Чоловік очільниці Хмельницької МСЕК придбав нерухомість на узбережжі Франції
Кримінал
Зеленський скликав РНБО з приводу отримання прокурорами фальшивих висновків МСЕК
Опінії
НАЗК виявило незаконне збагачення співробітника СБУ Андрія Носача
Кримінал
Правоохоронці провели обшуки у керівниці МСЕК на Миколаївщині
Кримінал
Три підприємства Міністерства відновлення України очолюють обвинувачені у корупції
Політика