Created with Sketch.

«Слуги народу» знову прислужилися олігарху Коломойському

01.04.2022, 21:16
Фото: УНН

Під гуркіт повномасштабної війни з російським агресором президентська монобільшість у Верховній Раді "протягла" корупційний законопроєкт.

Такі відомості на своєму Telegram-каналі оприлюднив громадський діяч і боєць Територіальної оборони Києва Борислав Береза із посиланням на журналіста Петра Шуклінова.

Йдеться про нормативно-правовий акт під №7176, яким дозволяється негайно звільняти іноземців із наглядових рад державних підприємств і фінансових установ (зокрема і тих, на які поклали око олігархи – прим. ред.) у зв'язку з неприбуттям на місце роботи на вимогу керівного органу.

«Що ж, сьогодні, десь у Дніпрі, один окремо взятий Ігор Валерійович відкриє пляшечку дорогого шампанського. Адже він став на один крок ближче до повернення "ПриватБанку". Мда, молодці, депутати», – написав Борислав Береза.

Як з'ясувалося, за вказаний законопроєкт 1 квітня проголосували 286 народних обранців, здебільшого представники фракції "Слуга народу", котрі знову показали на чиєму вони боці та щó гроші для них важливіші за життя українців.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що деякі чиновники Дніпра та Вінниці наживаються на волонтерах і гуманітарних вантажах.

Читайте також
Замість боротьби з корупцією, Зеленський бореться з боротьбою з корупцією
Політика
Документи Корольчука, сотні тисяч доларів і офшори: подробиці резонансного обшуку НАБУ
Опінії
ВАКС арештував квартиру, яку пов’язують із віцепрем’єром Кулебою
Кримінал
213 МІЛЬЯРДІВ НЕ ВИСТАЧИЛО: ШКІЛЬ ЗАПУСКАЄ НОВИЙ ДОРОЖНІЙ КАРТЕЛЬ
Опінії
Чесному патріоту, який трохи крав, оголосили підозру
Кримінал
Колишньому командиру 103 бригади ТрО повідомили про підозру у недбалому ставленні до служби
Війна