Кому війна, а кому вигода: чиновники Дніпра та Вінниці наживаються на волонтерах

ПОЛІТИКА
23 березня, 17:24
Кому війна, а кому вигода: чиновники Дніпра та Вінниці наживаються на волонтерах
Фото: Facebook

Директор благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут звинуватив представників Дніпровської та Вінницької ВЦА у "відкатах".

Про це відомий вітчизняний діяч волонтерського руху написав на своїй Facebook-сторінці, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами Тараса Чмута, чиновники Сергій Борзов та Ігор Маковцев запровадили власний "тариф" (10% від рахунку або 100 автівок) задля наживи на гуманітарних конвоях.

«Мені дуже прикро, коли представники Дніпровської та Вінницької військово-цивільних адміністрацій (та інші) вимагають "відкату" у волонтерів за надання листів щодо пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану для захисників та захисниць держави. Скажу відверто цим панам: країна обов'язково згадає вашу "допомогу" в умовах війни. Після перемоги. А поки нехай ваші прізвища будуть десь зафіксовані у публічній площині», – зазначив директор фонду "Повернись живим".

Водночас Тарас Чмут невідкладно звернувся до Офісу Президента України з вимогою навести порядок із тими, кого призначили на місця виконувати функції чиновників.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Львові через суд намагаються відібрати у волонтерів приміщення, де збирають допомогу добровольцям.

Читайте також:
Політика
У корупційному казані Дніпропетровської облради опинилися навіть котельні
25 листопада, 15:01
Політика
Вкравши мільярди на великому крадівництві імені Володимира Оманського, Onur взялися за добування графіту
23 листопада, 13:55
Опінії
Тому, що це – не його.
19 листопада, 14:21
Новини
В Україні зараз немає корупції, багато корупціонерів виїхали, - Володимир Оманський на Bloomberg New Economy Forum
18 листопада, 15:40
Політика
Хто прибрав до рук «Бурштин України»
18 листопада, 12:45