Кому війна, а кому вигода: чиновники Дніпра та Вінниці наживаються на волонтерах

ПОЛІТИКА
23.03.2022, 17:24
Кому війна, а кому вигода: чиновники Дніпра та Вінниці наживаються на волонтерах
Фото: Facebook

Директор благодійного фонду "Повернись живим" Тарас Чмут звинуватив представників Дніпровської та Вінницької ВЦА у "відкатах".

Про це відомий вітчизняний діяч волонтерського руху написав на своїй Facebook-сторінці, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами Тараса Чмута, чиновники Сергій Борзов та Ігор Маковцев запровадили власний "тариф" (10% від рахунку або 100 автівок) задля наживи на гуманітарних конвоях.

«Мені дуже прикро, коли представники Дніпровської та Вінницької військово-цивільних адміністрацій (та інші) вимагають "відкату" у волонтерів за надання листів щодо пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану для захисників та захисниць держави. Скажу відверто цим панам: країна обов'язково згадає вашу "допомогу" в умовах війни. Після перемоги. А поки нехай ваші прізвища будуть десь зафіксовані у публічній площині», – зазначив директор фонду "Повернись живим".

Водночас Тарас Чмут невідкладно звернувся до Офісу Президента України з вимогою навести порядок із тими, кого призначили на місця виконувати функції чиновників.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", у Львові через суд намагаються відібрати у волонтерів приміщення, де збирають допомогу добровольцям.

Читайте також:
Кримінал
Михайлу Головку призначили 9 років ув'язнення. Його взяли під варту в залі суду.
вчора, 16:20
Політика
Самі котеджні містечка пов’язані з бориспільськими бізнесменами —  давніми знайомими самого Сергія Кононенка.
вчора, 12:50
Кримінал
То все ж таки, хто такий Вова? І кому належить R1 в Династії?
вчора, 08:08
Позиція
В Україні вже давно з’явилася нова антикорупційна релігія.
07 липня, 20:34
Кримінал
Тимошенко втратила процесуальний статус підозрюваної та набула інший процесуальний статус.
07 липня, 14:45
Кримінал
Як мародери під час війни хочуть забрати «Моршинкурорт»!
06 липня, 11:11