Created with Sketch.

Українська діаспора закликала президента Болсонару «натиснути» на Путіна

10.02.2022, 06:51
Фото: G1 – Globo

Майже мільйонна українська громада Бразилії скептично поставилася до офіційного робочого візиту Жаїра Мессіаша Болсонару у Москву.

Про це жителі низки міст штату Парана, населених нащадками етнічних українців, заявили виданню "Folha de São Paulo", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Так, зокрема, представники нашої діаспори вимагають від бразильського лідера дотримуватися твердої позиції у перемовинах із Владіміром Путіним, а також спробувати закликати кремлівського "бункерного щура" відмовитися від воєнної агресії.

«Болсонару позиціює себе правоконсервативним політиком, але їде до РФ, чий президент відомий своїм шанобливим ставленням до комуністичної ідеології. На нашу думку, буде неприпустимо, коли чинний лідер Бразилії стане на бік Кремля й підтримає пропагандистську тезу, що Росія ніяким чином не причетна до війни в Україні та, що її військ немає на Донбасі. Ми переконані, Болсонару має показати Путіну, що він у ці ігри не грає», – прокоментував ситуацію очільник Бразильського Центрального Представництва Українців Віторіу Соротюк.

Він додав, що влада Бразилії, перш за все міністерство закордонних справ, давно має на весь світ заявити про власне ставлення до російської агресії й усіляко відмежуватися від неї.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", президент Болсонару переконаний, що під час майбутнього особистого спілкування йому вдасться вмовити кремлівського "бункерного щура" не створювати зайвий раз напружену геополітичну ситуацію.

Читайте також
Арктичні країни гуртуються для протидії РФ і КНР
Політика
Розмінна монета Україна у суперечці «Великої двадцятки» із «Великою сімкою»
Світ
РФ використовує Мексику для послаблення позицій США
Політика
Захід має план, як не допустити КНР і РФ до підводних каналів передачі даних
Політика
Китайські тролі інфікують американську демократію
Політика
Кремлівська розвідка здійснила напад на Естонію і НАТО
Політика