Created with Sketch.

Українські військовослужбовці закликали Зеленського не йти на перемовини з Путіним

11.03.2022, 09:33
Фото: Facebook

Кремлівськими бункерний щур і його російська федерація мають бути знищені силою української зброї без жодної дипломатії!

Друзі, стосовно перемовин із Путіним і іншими його членами злочинної банди. Особисто я і мої друзі повністю довіряємо ЗСУ.

У мене є на лінії зіткнення під Донецьком хороший знайомий, якого я знаю вже кілька років, він – старший лейтенант, командир мотопіхотної роти. Звичайно ні імені, ні прізвища тут не називаю.

Я спитав його, що він думає про перемовини з РФ і перемир'я? Ось його пряма дослівна відповідь:

«Зараз у нас "вікно Овертона". І ми реально можемо перемогти Росію – нехай навіть дуже дорогою ціною. Ми в силах повернути окуповані території Донбасу та Крим – і стати наддержавою. Навіть якщо Захід не дасть нам жодного гвинтика.

Таких можливостей, як зараз, у нас, напевно, більше ніколи не буде. Український народ, як ніколи, готовий воювати та перемагати.

Найголовніше – щоб політичне керівництво України втрималося від спокуси піти на будь-які поступки та компромісні рішення. Щоби Зеленський не пішов шляхом Порошенка і не наважився на підписання якогось "Мінська-3" чи іншої навіть найвигіднішої для нас угоди.

Нам потрібно дотискати ворога до упору – до повної перемоги над Росією, до її беззастережної капітуляції. Наша перемога – саме перемога, не мирна угода, не компроміс, а перемога – стане подією історичного масштабу. А для перемоги нам потрібна лише твердість та рішучість військово-політичного керівництва України».

Слава Україні! До перемоги, українці!

Читайте також
Від «Черемухи» на Майдані до «Орєшніка» в Дніпрі
Опінії
20 років тому, 22 листопада 2004 року розпочалася нова глава історії України
Опінії
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Геноцид сам по собі нічому нікого не вчить, а дарма
Опінії
Справжні друзі виявляються лише в скрутні часи, в часи випробувань
Війна
Як Антанта допомагала Україні під час Перших визвольних змагань
Історія