Created with Sketch.

В День проголошення незалежності Білорусі у Правому секторі закликали сябрів до боротьби

25.08.2021, 17:22
Фото: Главком

За нашу і вашу свободу!

25 серпня, в день 30-річчя від дня проголошення незалежності Білорусі від СРСР на сторінці Правого сектору у ФБ з'явилося відповідне поздоровлення із закликом до білорусів  боротися.

 “Ми солідарні з білоруським народом сьогодні. Режим Лукашенка буде повалений і білоруси отримають новий шанс на національний розквіт і повернення втраченої самобутності. Нація, яка бореться – обов’язково переможе!”,  йдеться в повідомленні.

Українські революціонери також цитують слова поета Василя Стуса: Тюрма не доросте до неба: ще землю їстиме тюрма.

У ПС нагадали, що 25 серпня 1991 року країна надала конституційного статусу раніше ухваленій Декларації про держаний суверенітет. "Втім, попри здобуття Незалежності, Білорусь так і не стала самостійною".
 
У повідомленні зазначається, що У Білорусі цей день не є державним святом, святкують 3 липня – день визволення Мінська від нацистів. 

"А сьогодні всі працюють, ви не почуєте співів і не побачите святкових парадів на вулицях міст. Старий режим нової, вже незалежної Білорусі, не втрачає своєї “гебешної закалки” й нівелює усе білоруське, все патріотичне. Тиран Лукашенко, незаконно узурпувавши владу в країні, твердо дотримується проросійської політичної вертикалі, відбираючи у білорусів право на вибір, на незалежність та суверенітет", – наголошується у повідомленні.

Зазначається також, що білоруські добровольці від перших днів Майдану допомагали нам боротися спершу з режимом януковича, а потім з російськими окупантами, які вдерлися на українські землі.

“Українці та білоруси є не лише сусідами, але й справді братніми народами. Наша дорога до самостійної і соборної України була тривалою, ми пролили чимало крові, наші сини гинули мільйонами в боротьбі, наша справа незавершена, українці досі воюють у російсько-українській війні на східних теренах України. Кому ж, як не нам, якнайкраще зрозумілий біль білорусів і відчайдушна боротьба за національну свободу?”, – резюмують у Правому секторі.

Читайте також
В'єтнам готується до нападу США
Світ
Трамп про «енергетичне перемир’я»: путін дотримав свого слова
Політика
Хто підштовхнув Україну до війни з Іраном?
Опінії
Канада, Гренландія, Венесуела. Трамп назвав черговість «приєднання» нових штатів
Політика
На саміт НАТО замість Піта Геґсета їде лобіст зупинки допомоги Україні
Війна
Мерц відповів Зелемському та заявив, що вступ України в ЄС у 2027 році є неможливим
Політика