Неонацистський і необільшовицький підхід Беньяміна Нетаньягу викликає критику навіть серед соратників. Вони розуміють кризовість ситуації.
Такі відомості оприлюднило видання Middle East Monitor. Геноцидна за своєю суттю війна, розв'язана єврейськими сіоністами на теренах Ґази, оприявнила давно назрілі внутрішні суперечності в Ізраїлі.
Дедалі більше аналітиків починають говорити про занепад і саморуйнування цієї країни. Бійня на Святій Землі стала найтривалішою війною Ізраїлю від моменту його заснування на окупованих землях Палестини 1948 року.
Так, за офіційними даними в Ізраїлі вже закрилося близько 46 000 компаній; економісти вважають, що до кінця 2024 року цей показник зросте до 100 000. Різанина у Ґазі сильно вдарила по економіці, політиці, суспільству, армії та всім аспектам життя єврейського державного утворення.
На політичному рівні сіоністський режим ніколи не стикався з такою поляризацією та суперечності. Безпрецедентні розбіжності всередині вже розваленого «Військового кабінету», сформованого прем'єр-міністром Нетаньягу для управління війною, призвели до колапсу влади.
Вперше погляди, прогнози та думки військової верхівки Ізраїлю ігноруються головою уряду, який погрожує звільненням керівників своїх армійських та розвідувальних структур. На цьому тлі підрозділи ЦАХАЛ стикаються із гострою нестачею людських ресурсів, змусивши сіоністський режим продовжити термін служби бойовиків запасу до 3-х років і розпочати насильницьку мобілізацію членів ортодоксальної громади.
Крім того, Ізраїль веде активний набір найманців в Європі, Індії, Африці та навіть серед палестинських колабораціоністів з окупованого Західного берега річки Йордан. Попри масовану американську фінансову та військову підтримку, сіоністи скаржаться на гостру нестачу зброї.
Запаси танкових та мінометних снарядів майже вичерпані, а уряд США не встигає поповнювати ангари сіоністів, хоч і зменшив рівень постачання амуніції Україні. Ситуацію посилює розкол усередині Ізраїлю.
Сім'ї солдатів ЦАХАЛ, убитих у Ґазі, маршують на підтримку війни, тоді як сім'ї військовополонених, які утримуються у секторі, маршують проти неї. Місцева преса повідомляє про різкий занепад соціальної структури.
Зростають скарги на зґвалтування, злодійство, розбій та інші подібні проблеми серед євреїв Ізраїлю, які були переселені з незаконних поселень у готелі. Зазнаючи найсильнішого тиску, ватажок сіоністської банди Нетаньягу лише посилює кризу через страх втратити владу і сісти за ґрати.
У розпал війни він почав планувати усунення міністра оборони та начальника зовнішньої розвідки ніби обидва вони, мовляв, розкритикували його, звинувативши у тому, що «працює не для того, щоби служити державі, а для того, щоби відстоювати свої особисті інтереси». Те саме говорять десятки політиків, інтелектуалів, журналістів, чиновників та колишніх чиновників сіоністського режиму.
Нетаньягу прямо звинувачують у «руйнуванні Ізраїлю», наголошуючи, що це не чиясь пропагандивна думка, а очевидний факт. Місцеві спостерігачі відзначають зростання розчарування серед євреїв і серйозний відтік населення за кордон.
Згідно із відкритими даними за травень 2024 року, минулого місяця з Ізраїлю виїхало понад 600 тисяч євреїв; сьогодні цей показник може бути набагато більшим. Сіоністський режим наклав гриф таємно на демографічну ситуацію в Ізраїлі.
Справа дійшла до того, що колишній прем'єр-міністр Нафталі Беннет, до слова, ще один бізнес-партнер путіна, як і Нетаньягу, публічно благав євреїв не тікати. Багато із них уже відкрито висловлюють побоювання зростання загрози зникнення Ізраїлю.
Щоби зрозуміти внутрішній стан справ у цій країні, можна навести слова єврейського журналіста Мертона Раппапорта, який зізнався у розмові із виданням Middle East Monitor, що «ізраїльське суспільство повністю розірвано на частини. Кожен ізраїльтянин страждає... Кожен із нас хоче, щоби війна закінчилася якнайшвидше, тому що вона перетворилася на жах».
А проте, як раніше повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», сіоністський жабогадюкинг поставить Ізраїль на коліна. У Тель-Авіві посилюється конфлікт між політиками та військовиками.