Created with Sketch.

Ворог відновив залізничний міст на Курщині, але це не на довго

04.05.2022, 20:24
Фото: Telegram

На росії спорудили тимчасову переправу для проїзду потягів між прикордонними з Україною станціями Суджа і Сосновий Бір у Курській області.

Такі відомості з місця події оприлюднив один із головних рупорів кремлівської пропаганди "РИА Новости", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що інженерні війська країни-агресора спільно з залізничниками "відремонтували" половину мосту, іншу – планується відновити за кілька днів.

«Ремонтні служби РЖД і ЗС РФ успішно відновили рух залізницею, після нещодавнього "хлопка". На тепер перші ешелони вже тестують конструкцію на міцність», – йдеться у повідомленні кремлівських пропагандистів.

Сподіваємося, що невдовзі вказаний відновлений залізничний міст буде знову випадковим чином висаджений у повітря від раптової "бавовни", адже на все воля невідомих партизанів.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", чим жорстокіше російські загарбники поводяться з українцями на окупованій території, тим частіше палатиме всередині самої федерації.

Читайте також
Прем'єр-міністр Індії Моді та очільник Міноборони скасували візит до Москви 9 травня
Політика
Вучич та Фіцо, які мали бути на параді 9 травня у Москві, раптово захворіли
Політика
Вперше у світі. Український морський дрон збив російський винищувач Су-30
Війна
На росії заявили про повне звільнення Курської області та подякували корейцям
Війна
Росія обманом вербує жінок із різних країн світу для виготовлення шахедів у Татарстані — Bloomberg
Війна
На аеродромі в Ростові згорів російський Су-30. Це була диверсія — ГУР
Війна