Created with Sketch.

Який Сталін, такий і Дюранті

09 лютого, 07:18
Фото: Facebook

Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.

Звісно, пропагандист-конспіролог Такер Карлсон Пулітцерівську премію не отримає та завершить безславно. Захід все ж еволюціонує та робить висновки із минулого, хоч повільно і зі скреготом.

Та й інтернет уже не дасть великій брехні жити довго, хоча й гуртує придурків кожної нації і всього світу в єдине стадо. Шкода, що ми не читаємо власну й всесвітню історію.

Натомість щоразу із неприхованим здивуванням «уперше» проходимо її чергову спіраль. І знову набиваємо гулі на тому самому місці, втрачаємо цінну кров і шанс на нормальне життя.

Такий шлях...

Поза тим, хотів би попросити віцепрем'єр-міністра Михайло Федоров переговорити із Вашинґтоном. А то у нас знову проблема зі Starlink на окремих ділянках фронту.

Щоби пояснили Ілону Маску, що «business as business», адже він, можливо, вкотре захопився ультранаціоналістичними теоріями і величчю якоїсь раси... Вибачте, що таким дріб'язком відволікаю, але я вже одружений і опцію «Шлюб у Дії» не активую.

Як влучно зауважив вітчизняний історик Володимир В'ятрович, «статті Дюранті просували на Заході зовсім інший образ кремлівського тирана — лідера країни та ефективного керівника. Цим він посприяв налагодженню стосунків між СССР та вільним світом — незгірш, аніж у наш час це робили пропагандисти Russia Today для путіна».

Нагадаю, як під час Голодомору-геноциду українців той таки Дюранті твердив: «Масова смертність у СССР, викликана браком їжі, є брехнею». Лівак зі США із завзяттям Скабєєвої та Соловйова кидався у пресі на відважних західних журналістів, які писали правду про вбивство голодом, заявляючи, що їздив теренами, де мав бути голод, і особисто бачив там «пухкеньких дітей та вгодованих телят».

Сьогодні ми бачимо, як Дюранті в особі Карлсона повернувся до Москви. Нам це не віщує нічого доброго.

Політик, економіст, урядовець. Навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка». З 2000 року працював в урядових структурах, зокрема в міністерствах закордонних справ, економіки, охорони навколишнього природного середовища. Міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках

Читайте також
Музей імперця Булгакова спекулює на пам'яті Ірини Фаріон
Позиція
Як працювала проросійська пропаганда в серіалі Зеленського «Скоти»
Політика
Шарій для качків
Політика
Режим «КТО» як еволюція кремлівської «СВО»
Опінії
Для «російської опозиції» України не існує. Вже час це усвідомити
Опінії
Пересування ліжок ще не врятувало жодний бордель від кризи
Опінії