Created with Sketch.

Який Сталін, такий і Дюранті

09.02.2024, 07:18
Фото: Facebook

Єдине інтерв'ю, яке дав кремлівський диктатор західному журналісту, було з американським соціалістом Волтером Дюранті. Було це у 1929 році.

Звісно, пропагандист-конспіролог Такер Карлсон Пулітцерівську премію не отримає та завершить безславно. Захід все ж еволюціонує та робить висновки із минулого, хоч повільно і зі скреготом.

Та й інтернет уже не дасть великій брехні жити довго, хоча й гуртує придурків кожної нації і всього світу в єдине стадо. Шкода, що ми не читаємо власну й всесвітню історію.

Натомість щоразу із неприхованим здивуванням «уперше» проходимо її чергову спіраль. І знову набиваємо гулі на тому самому місці, втрачаємо цінну кров і шанс на нормальне життя.

Такий шлях...

Поза тим, хотів би попросити віцепрем'єр-міністра Михайло Федоров переговорити із Вашинґтоном. А то у нас знову проблема зі Starlink на окремих ділянках фронту.

Щоби пояснили Ілону Маску, що «business as business», адже він, можливо, вкотре захопився ультранаціоналістичними теоріями і величчю якоїсь раси... Вибачте, що таким дріб'язком відволікаю, але я вже одружений і опцію «Шлюб у Дії» не активую.

Як влучно зауважив вітчизняний історик Володимир В'ятрович, «статті Дюранті просували на Заході зовсім інший образ кремлівського тирана — лідера країни та ефективного керівника. Цим він посприяв налагодженню стосунків між СССР та вільним світом — незгірш, аніж у наш час це робили пропагандисти Russia Today для путіна».

Нагадаю, як під час Голодомору-геноциду українців той таки Дюранті твердив: «Масова смертність у СССР, викликана браком їжі, є брехнею». Лівак зі США із завзяттям Скабєєвої та Соловйова кидався у пресі на відважних західних журналістів, які писали правду про вбивство голодом, заявляючи, що їздив теренами, де мав бути голод, і особисто бачив там «пухкеньких дітей та вгодованих телят».

Сьогодні ми бачимо, як Дюранті в особі Карлсона повернувся до Москви. Нам це не віщує нічого доброго.

Політик, економіст, урядовець. Навчався у Львівському національному університеті імені Івана Франка та Національному університеті «Львівська політехніка». З 2000 року працював в урядових структурах, зокрема в міністерствах закордонних справ, економіки, охорони навколишнього природного середовища. Міністр інфраструктури України у 2016-2019 роках

Читайте також
«Російська параноя»
Політика
В окупованому Генічеську росіяни зомбують українську молодь
Війна
Недооцінений балканський ізгой: Кремль свідомо дискредитує Косово
Політика
Музей імперця Булгакова спекулює на пам'яті Ірини Фаріон
Позиція
Як працювала проросійська пропаганда в серіалі Зеленського «Скоти»
Політика
Шарій для качків
Політика