Created with Sketch.

Загони талібів уперше вийшли на афґансько-таджицький кордон

25.06.2021, 07:01

Бійці армії Афґаністану втекли до Таджикистану, боячись потрапити у полон до збройних підрозділів радикального ісламського руху "Талібан".

Відповідну інформацію з безпосереднього місця воєнних дій оприлюднило видання "Азаттық радиосы".

Станом на ранок 25 червня, пуштунські повстанці-таліби оточили й взяли в облогу столицю однойменної північної провінції Кундуз.

Обороняти місто немає кому, оскільки реґулярні війська Афґаністану, щоби не зазнавати втрат, тікають хто куди: одному із загонів вдалося перейти кордон і опинитися на території Таджикистану.

За словами місцевих жителів, на підступах до Кундузу важкі бої тривають уже кілька днів, спричинивши перебої з електрикою і постачанням продуктових вантажів.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що в адміністрації Джозефа Байдена переконані — причиною відновлення позицій "Талібану" є остаточне виведення континґенту НАТО з території Афґаністану.

Читайте також
Пакистан заявив про початок військової операції проти Індії
Війна
росіяни вимагають занадто багато. Зараз потрібні прямі переговори Києва та москви — Венс
Політика
Армія Індії атакувала Пакистан
Війна
Міністр оборони Пакистану назвав військове вторгнення Індії неминучим
Світ
Старий бовдур і червона чума
Опінії
Трамп і війна: шоу триває
Опінії