Created with Sketch.

Захід має запровадити ембарго на нафту і газ із країни-агресора

05.03.2022, 16:28
Фото: Financial Times

Поточні санкції звузять і сповільнять фінансові маневри Московії, але ключове джерело потоків залишиться незмінним.

Таку думку в інтерв'ю провідному німецькому виданню "Die Welt" висловила народний депутат України з фракції "Голос" Інна Совсун.

За її словами, накладання повного ембарго на російську нафту і газ знизять ВВП РФ на 4,1% і це необхідна реакція розвинутого світу на дії окупантів.

«Надвисокі ціни на енергоносії, спровоковані зокрема шантажем і маніпуляціями пyтiна, не мають приносити шалені прибутки paшистам на ракетні залпи, що вбиватимуть наших дітей. Але час зрозуміти, що демократія, солідарність та свобода не продаються. А для Рocії енергетика – це не бізнес», – зазначила Інна Совсун.

Нардеп наголошує, що після розвалу СССР енергетика для РФ – це ще один вимір війни глобального масштабу, на який мусить звернути увагу колективний Захід.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що такий бажаний для громадян країни-агресора Совєцький Союз ось-ось повною мірою відродиться на їхній землі, включно з "залізною завісою".

Читайте також
Індія відмовилась від російського скрапленого газу – Reuters
Політика
Британія ввела санкції щодо людей та організацій за вербування мігрантів на війну проти України
Війна
Швеція вкотре затримала судно «тіньового флоту» рф
Війна
Швеція конфісувала судно із краденим українським зерном
Політика
США не продовжуватимуть дію санкційних винятків щодо іранської та російської нафти, - Бессент
Війна
Естонія закликала стягувати мита з російських товарів і передавати їх на відбудову України
Війна