Created with Sketch.

Західні стратеги помиляються, оцінюючи російсько-українську війну

13.08.2024, 20:35
Фото: Facebook

Не лише у нас, але і в Європі панує хибна думка, що західні інтелектуали завжди мають рацію. Певно, тому вони й проґавили Курську операцію.

Ну, справді, ніколи не розуміли, чому недурні люди так упевнені, що коли щось знаходиться під контролем умовно «колективного» Заходу (США, ЄС, НАТО), — то це вже неодмінно знак якості та привід розслабитися? Невже події по той бік українського кордону за минулі 11 років нікого нічому не навчили?

Західна цивілізація, безумовно, продуктивніша й гуманніша, ніж російська/китайська/арабська, але й західні лідери й стратеги можуть помилятися, чинити несправедливо та авантюрно. Навпіл поділена Корея, В'єтнам (колись їх також було 2), Ірак, Афґаністан, Сирія, вкрадена Йосєй Сталіним ядерна бімба, «Kiev chiken speech», душа в очах садиста-KGBіста, самогубча міграційна політика тощо.

Так, від українського суспільства (а тим паче свідомої його меншості) не так багато залежить, як нам би того хотілося. Але в точці біфуркації навіть малими силами можна повернути колесо історії у свій бік, якщо не ловити ґав і проявити високий рівень солідарності й самостійності мислення.

Затямте: щоби зупинити повзучий наступ РФ (не кажучи вже про перемогу), потрібна велика кількість важких озброєнь і талановитий та досвідчений командний склад збройних сил. Усе це може забезпечити тільки компетентна й патріотична на 100% українська центральна влада, а не купка волонтерів та сумнівних західних think-tank'ів, які живуть одним днем, і то вчорашнім.

Дай Боже вчасно схаменутися й не довести країну до точки неповернення!
Читайте також
Зе-гольмський синдром
Політика
Виборці Зеленського чомусь нарікають на виборців Трампа
Політика
Блазнюватим шкідникам вигідно здавати українські життя і землі Москві
Політика
Очікування завершення війни чужинцями шкодять Україні
Політика
Система офшорного монополізму не відповідає потребам українців
Політика
Україною впевнено крокує привид більшовизму
Політика