Created with Sketch.

Захищаючи Україну, загинув доброволець із Австралії Рассел Аллан Вілсон

02 січня, 21:15

Загибель австралійського добровольця в Україні підтвердили МЗС Австралії.

За повідомленням The Guardian, Рассел Аллан Вілсон загинув у Донецькій області.

Міністерство закордонних справ і торгівлі Австралії зазначило, що йому відомі повідомлення про смерть австралійця в Україні та що воно звертається за підтвердженням до місцевої влади. МЗС ще раз наголосило на своєму попередженні щодо поїздок австралійців до України.

За даними побратимів, Рассел Аллан Вілсон міг служити у Силах оборони України з 2023 року. Він родом із Госфорда, розташованого на центральному узбережжі Нового Південного Уельсу в Австралії.

Ще один австралійський доброволець, Оскар Дженкінс, воював на стороні України та потрапив у полон до російських військових. У травні 2025 року прокуратура незаконного російського утворення «ЛНР» засудила Дженкінса до 13 років позбавлення волі за нібито порушення законів «ЛНР» та участь у війні проти росії на стороні України.

Редакція «Останнього Бастіону» висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя. Дякуємо за Чин!

Читайте також
Захищаючи Україну, загинув білоруський доброволець Олексій «Вуж» Лазаров
Війна
Захищаючи україну загинула захисниця України з Краматорська Ольга Новикова
Війна
У лікарні помер польський доброволець після поранення на Харківщині
Війна
«Який сором»: Трамп емоційно висловився про загибель американців у війні в Україні
Війна
На фронті загинув командир «російського добровольчого корпусу» Денис Нікітін
Війна
Екіпаж українського гелікоптера Мі-24 загинув під час виконання бойового завдання
Війна