Created with Sketch.

Затягуймо ремені, цей бій на довго

31.07.2023, 19:04
Фото: Google

Поки ми, українці, у купі й поки, попри все, злі та готові до бою – нас не зламати. Суспільство мусить перестати чубитися на радість ворогу.

Постійне питання від диванних адептів "зрадоперемоги" – «Коли ж воно все закінчиться?» – вже вкрай дістало. Та хтозна-коли, не питайте!

Середня за розміром європейська країна воює з країною розміром у 1/6 суходолу. Порівняймо:

І щó, що їхні найпросунутіші літаки – це висмоктування й обсмоктування ще американських F-15! Вони у них є, а у нас нема.

Байки про чмобіків – це прикольно, да. Тільки у нас теж із Рембо – біда: хтось загинув; хтось каліка; а хтось тільки у "Tik-Tokу" Ремби, а на ділі – пусте місце.

Тих, хто ще вміє і може – таких не багато. Тож, війна ця не на один рік, звісно, якщо не станеться якась щаслива випадковість.

Якщо ж почати розповідати про "порядочки" армійські, про "художества" наших "сонечок в одностроях", про медицину нашу військову і як вона ламає через коліно медицину цивільну, про "хитрожопих" аферюг, які попримазувалися до війська на всіх рівнях і роблять гроші та політичний капіталець, у вас, вельмишановне панство волосся дибки стане. Причому, по всьому тілі та так і залишиться сторчака!

Добре, якщо ще й не посивіє, як на горилі, проте ж іноді, дивлячись на те все, дивуєшся, як ми взагалі ще тримаємо фронт та ще й наступати намагаємось. Ну, то таке...

Війна – це завжди хаос і безлад. Головне нам не впадати в смуток і не розчаровуватися, бо поки ми в купі й поки, попри все, злі та готові до бою – нас не зламати.

І ще... Не було, нема і не буде жодного контрнаступу, адже це не той вид бою, але буде наступ, наш наступ, оскільки війна ця – на довго і ще ми багато крові побачимо, не зваблюйтесь на переможні реляції у "2-3 тижні".

Автор – Олександр Писаревський, фаховий історик-краєзнавець, ветеран АТО/ООС і боєць підрозділу Територіальної оборони міста Дніпро

Читайте також
Краще вмерти стоячи, ніж жити на колінах. Краще кулі в грудях, ніж канчуки по спинах.
Опінії
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія
Від «Черемухи» на Майдані до «Орєшніка» в Дніпрі
Опінії
20 років тому, 22 листопада 2004 року розпочалася нова глава історії України
Опінії
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Геноцид сам по собі нічому нікого не вчить, а дарма
Опінії