Генерал-полковник Олександр Сирський привітав українських захисників і захисниць безпосередньо на лінії фронту.
07:45
Боротьба з незаконними та відверто терористичними діями ресурсної федерації московії в Азово-Чорноморському регіоні нині у розпалі.
03 грудня, 08:56
Парадоксальний ефект – лютневе вторгнення російських окупантів прискорило процеси створення ефективної армії нового зразка.
02 грудня, 19:23
Російські загарбники ганебно вмирають групами у промерзлому степу на Сході України від постійних вогневих уражень наших захисників.
02 грудня, 17:01
Північні підступи до тимчасово окупованого Донецька під потужними обстрілами росіян, які цілодобово штурмують сусідні села і міста.
30 листопада, 20:34
Москва завжди була і досі лишається головною загрозою для континентальної безпеки в Європі. Історія неодноразово це доводила.
30 листопада, 16:00
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29 листопада, 08:56
Ніколи більше Україна не втратить державність, а мільйони українців не зазнають тортур окупаційного режиму, бо варті стоять мужні захисники.
28 листопада, 21:34
Незламних українських захисників не лякають ні численні розрахунки російських окупантів, ні люті морози, які завітали на Схід.
28 листопада, 09:54
Українські захисники продовжують щедро пригощати російський окупаційно-терористичний контингент на Сході вогнем відплати.
27 листопада, 19:18
Сучасна ракетна система залпового вогню німецького виробництва ні на день не припиняє нищити російських загарбників на Сході.
27 листопада, 07:00