Created with Sketch.

Зеленський вчергове потужно збрехав. Тепер про Покровськ

07.09.2024, 07:19

Вчора Главком і Верховний повідомили, що на Покровському напрямку стабілізація, але якщо це стабілізація, то я балерина.

Росіяни продовжують просуватись. Як я і зазначав, росіяни не мають сил для одночасного наступу на Покровськ, Селідово і Курахівку, тому вони обрали один пріоритет і проламують нашу оборону. Із пріоритетних цілей росіяни мають Українськ і Гірник, потім Курахівка. Все доволі логічно, адже це дозволить оточити групу підрозділів, що тримають оборону між Невельськом і р.Воачою.

Не треба бути генералом, щоб розуміти основний задум противника, так само, як і розуміти, що росіяни не знищили мости через Вовчу лише тому, що за рахунок переваги в дронах вони влаштували там полювання на наші реанімобілі і техніку.

Час вивести Бригади без великих втрат із зашморгу втрачено, тепер скоріш за все буде Авдіївський сценарій, коли відступ був "контрольованим" лише у звітах батьків командирів.

Але пам'ятаємо! Як би не було складно, але ми переможемо!

Політолог. Генеральний директор Аналітичної групи Левіафан

Читайте також
3 км від кордону з Дніпропетровською областю: ЗС рф захопили Котлярівку
Війна
росіяни планують прорив у двох районах Донеччини – ISW
Війна
Окупанти формують плацдарм для форсування Дніпра на Херсонщині
Війна
Війська РФ окупували село Журавка на Сумщині
Війна
Танкісти ЗСУ врятували побратимів на передовій
Війна
Артилеристи 26-ї бригади генерала Дашкевича відвойовують Луганщину
Війна