Created with Sketch.

Згадати кожного, кого закатували комуністи!

18.05.2024, 10:46
Фото: Telegram

15 травня українці вшановують пам'ять жертв політичних репресій. Невинно убієнних червоними окупантами зі Сходу...

Україна – одна з небагатьох країн, яка пройшла горнило репресивних режимів XX століття. Мільйони українців постраждали від червоного терору комуністичного режиму, репресій, колективізації, Голодоморів.

Починаючи з 1921 року і до 1991-го окупанти знищували нашу культурну інтелігенцію, національно орієнтовану еліту (інженерів, архітекторів тощо), на місце якої мала прийти голота з московії. Тож, замість українських Версалів комуністи наплодили скривавлені місця скорботи: Биківня, Дем'янів Лаз, Рутченкове поле та інші.

Не оминула лиха доля і Полтавщину. В урочищі Триби поблизу селища Макухівка до тепер існує братська могила, де спочивають сотні невинно закатованих кращих синів і доньок України, цвіт нашого краю і нашої нації.

Сьогодні прямі нащадки більшовиків – рашисти планують повторити геноцид. Ми вже побачили їхні злодіяння у Маріуполі, Бучі, Тростянці, Ізюмі, тому не припинимо боротися заради мертвих, живих і ненароджених, бо українці – нація-фенікс, який відродився з вогню російського терору й буде будувати своє власне щастя.

Вічна пам'ять мільйонам українців, жертвам небачених в історії людської цивілізації політичних репресій!

Для довідки: День пам'яті жертв політичних репресій – щорічний національний пам'ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Дата встановлена Указом Президента України №431 від 21 травня 2007 року.

Читайте також
26 грудня 1918 року у київській пресі опублікована Декларація директорії УНР
Історія
13 грудня виповнилося 147 років від народження композитора Миколи Леонтовича
Історія
5 грудня 1994 року було підписано Будапештський меморандум
Історія
4 грудня 1938 року у Хусті відбувся перший з'їзд «Карпатської Січі»
Історія
В цей день народився основоположник української наукової географії Степан Рудницький
Історія
ДЖОНАТАН СВІФТ — ГОСТРИЙ РОЗУМ, ГУЧНЕ ПЕРЕ І ГОЛОС ПРОСТОГО НАРОДУ
Історія