Created with Sketch.

ЗСУ почали отримувати перші захисні тактичні рукавиці від українського виробника

19.12.2021, 11:43
Фото: google

До цього часу українські військові купували тактичні рукавиці іноземного виробництва за власні кошти

Наразі українським бійцям почали поставляти фінальний варіант виробів, який буде покращений надалі після масового тестування в бойових та навчальних умовах.

Як відзначили у виданні АрміяInform, до цього часу українські військові купували тактичні рукавиці іноземного виробництва за власні кошти, однак відтепер "ера" чужих рукавичок у ЗСУ закінчилася".

Загалом, до Збройних Сил України у 2021 році вже поставлено 20 000 пар українських тактичних рукавичок для різних підрозділів, й постачання триватимуть упродовж наступного року.

Повідомляється, що розробкою та впровадженням даних рукавиць займались фахівці Головного управління розвитку та супроводження матеріального забезпечення ЗСУ (ГУРСМЗ) разом із Харківським заводом засобів індивідуального захисту (ТМ Rarog) з 2018 року.

Зазначається, що до сьогодні вітчизняні тактичні рукавиці були чи не єдиним видом захисного спорядження, яке не постачалося у Збройні сили України, тоді як майже всі інші елементи речового забезпечення Made in Ukraine — від наколінників до бронезахисту включно, вже певний час у необхідному обсязі та якості надходять у військо.

Головною перевагою рукавиць РТ (рукавички тактичні) є параарамідний захист руки зі сторони долоні, аналогічний балістичному пакету з параарамідної тканини, що є в бронежилетах. Цей шар захищає від проколювання та порізів тощо.

Нові рукавички після випробувань
Фото:google

 Цікавим доповненням до розривних властивостей параараміду (більшості відомому як «Кевлар») є й низька теплопровідність, яка дозволяє, наприклад, десантникам спускатися по фалу гелікоптера. Також українські рукавиці отримали дві накладки для роботи з сенсорними дисплеями.

Зазначається, що обидва види рукавичок (рукавички захисні та рукавички тактичні) зроблені зі штучної шкіри, яка має багато переваг у порівнянні з натуральною. Вона не зменшується в лінійних розмірах після намокання та має набагато кращі показники щодо протирання.

 

Читайте також
​​До чого приведе уніфікація тарифів на розподіл електроенергії?
Політика
Промисловці закликали Шмигаля не збільшувати норматив з імпорту електроенергії
Політика
Китай втрачає монополію у галузі виробництва акумуляторів
Економіка
Британія допоможе Україні виробляти надсучасну зброю
Політика
Америка підіймає військову промисловість
Війна
«УкрОборонПром» не веде жодного нового проєкту, – учасник АТО Мартін Брест
Війна