Created with Sketch.

ЗСУ стримують потужні штурмові дії ворога у Запорізьких степах

05 квітня, 15:08

Одразу кілька бригад не дають окупантам зайняті нові, вигідні позиції. На Південному фронті не менш гаряче, ніж на Східному й Північному.

До такого висновку дійшов вітчизняний колишній доброволець Збройних Сил України, військовий аналітик групи «Інформаційний спротив» полковник Костянтин Машовець. З його слів стан справ на Запорізькому напрямку вже не такий критичний, як раніше.

Фактично темпи наступу противника у смузі Долинка-Щербаки та П'ятихатки-Степове поки що впали до нуля. Штурмові підрозділи окупаційно-терористичного контингенту РФ продовжують інтенсивно й наполегливо атакувати, однак прорватися на північ від траси Кам'янське-Оріхів, на ділянці Степове-Щербаки, їм поки що не вдається.

Судячи з усього, командування ворожої 58-ї загальновійськової армії розраховує найближчим часом отримати підсилення. За минулі 3 тижні активних боїв на цьому напрямку противнику вдалося просунутися на 2-2,2 км, взяти під контроль село П'ятихатки та закріпитися на околицях сіл Степове, Малі Щербаки та Щербаки.

скорше боїв на Січеславщині не уникнути. Ситуація на передовій у Донецькій області стабільно гаряча; окупанти продовжують тиск і просування у бік сусідньої Дніпропетровської.

Читайте також
Морпіхи заявили, що Мирноград оточений
Війна
Bild: Тисяча українських військових потрапила в оточення в Мирнограді
Війна
росіяни намагаються оточити Мирноград та перерізати сполучення із Покровськом — ДШВ
Війна
DeepState: російські війська просунулися в районах Торецька та Щербинівки
Війна
Прорив під Сіверськом: окупанти прорвали українську лінію оборони на Донеччині
Війна
«Ситуація критична»: російські війська увійшли до Сіверська, — Bild
Війна