•  

SMS-сепаратизм по-полтавськи

810
SMS-сепаратизм по-полтавськи

Виявляється, російські загарбники та їхні прислужники в Україні використали ще не всі резерви для роздмухування сепаратистських настроїв та зомбування людей. Замало брехливої «телекисельовщини», засланих «козаків» та озброєних бандитів…

Невідомі особи посеред ночі надсилають полтавцям SMS-повідомлення із закликами до сепаратизму та підтримки російського президента-великодержавника.

Один із таких отримувачів дратівливих повідомлень розповів, що на його мобільний телефон надходять заклики такого змісту:

«Слава герою Путіну! Слава великій Росії!», «Крим повернувся до своєї домівки! Підтримай цю величну подію» та інші.

Такі заклики надсилають з номера оператора «Life:)». Також кілька разів надсилали смс-ки посеред ночі.

«Я кілька разів телефонував із робочого телефону,— з обуренням каже противник будь-яких виявів сепаратизму на Полтавщині. — Тоді мені відповів хлопець, зазначивши, що він із Кременчука».

Але діалогу між ними не вийшло, бо майже на всі його запитання співрозмовник відповідав, що нічого не знає, а потім узагалі «послав» його туди, куди виховані люди нікого не посилають. Полтавець пригрозив прислужникові російських сепаратистів, що звернеться до органів Служби Безпеки України.

Чи виконав він свою обіцянку, наразі невідомо.

Але будемо сподіватися, що оприлюднена інформація про спроби сепаратистських підбурювань не залишиться без уваги наших спецслужб.

Якщо вони захочуть, то зможуть доволі легко знайти цього кременчуцького SMS-сепаратиста.

Ярослав Проць, м. Полтава