Споживання шкідливих солодощів викликає тяжкі хвороби з дитинства — науковці

ЕКОНОМІКА
08.05.2024, 19:35
Споживання шкідливих солодощів викликає тяжкі хвороби з дитинства — науковці
Фото: The Guardian

Поїдання різнорідних смаколиків з малечку може призвести не тільки до порушення метаболізму та розвитку ожиріння. Все набагато гірше.

Такі приголомшливі висновки свого дослідження оприлюднили співробітники центру «Action on Salt» з Університету Королеви Мері у Лондоні. З'ясувалося, що найнебезпечніші солодощі це: яйця «Kinder Surprise», паста «Nutella», горішки «M&M's», печиво «Oreo» і шоколад «Milka».

Науковці вивчили продукцію 10 найбільших виробників, і 78% товарів опинилися у переліку вкрай шкідливих для здоров'я через надмірний вміст жиру, солі та цукру. Лідери антирейтингу — компанії «Mondelēz International» і «Ferrero», які серед іншого ще й обходять антиросійські санкції.

«Регулярне та надмірне споживання продукції вказаних брендів негативно впливає на мозок, провокуючи таку ж дію, як і постійний стрес. Тобто діти, наївшися цих солодощів, стають геть агресивними через надмірний рівень цукру і солі. Згодом посилюється розлад пам'яті та когнітивної функції», — невтішні у своїх висновках британські науковці.

Між тим, як раніше вже повідомляв «Останній Бастіон», майже 900 мільйонів людей у світі страждають від ожиріння. Впродовж 1990-2022 років поширеність недостатньої ваги й ожиріння істотно зросла.

Читайте також:
Життя
Погані думки й тривожність несподівано з'являються у голові, їх важко забути. Тому тільки тривалий сон і позитив можуть допомогти людям.
06 січня, 21:49
Життя
У процесі своєї еволюції люди змогли створити сприятливі умови життя. Це вплинуло на позитивний розвиток мікроорганізмів усередині шлунку.
09.12.2024, 07:14
Світ
Хвороба, яка виморювала моряків у XVI-XVIII століттях, повернулася й загрожує людству. Вона розвивається через нестачу вітамінів.
26.11.2024, 14:51
Життя
Австралійські вчені уми зіставили дані про поширення світової мережі та медичні показники користувачів. Як то кажуть, не все так однозначно.
17.11.2024, 16:21
Життя
Забезпечення можливості повноцінно виспатися має бути у центрі уваги при догляді за постінфарктними хворим на рівні із кардіореабілітацією.
03.11.2024, 17:30
Світ
Досліджено зв'язок між призначенням глюкозозалежного інсулінотропного поліпептиду та/або агоніста рецептора глюкагоноподібного пептиду-1.
20.10.2024, 17:30