Споживання шкідливих солодощів викликає тяжкі хвороби з дитинства — науковці

ЕКОНОМІКА
08 травня, 19:35
Споживання шкідливих солодощів викликає тяжкі хвороби з дитинства — науковці
Фото: The Guardian

Поїдання різнорідних смаколиків з малечку може призвести не тільки до порушення метаболізму та розвитку ожиріння. Все набагато гірше.

Такі приголомшливі висновки свого дослідження оприлюднили співробітники центру «Action on Salt» з Університету Королеви Мері у Лондоні. З'ясувалося, що найнебезпечніші солодощі це: яйця «Kinder Surprise», паста «Nutella», горішки «M&M's», печиво «Oreo» і шоколад «Milka».

Науковці вивчили продукцію 10 найбільших виробників, і 78% товарів опинилися у переліку вкрай шкідливих для здоров'я через надмірний вміст жиру, солі та цукру. Лідери антирейтингу — компанії «Mondelēz International» і «Ferrero», які серед іншого ще й обходять антиросійські санкції.

«Регулярне та надмірне споживання продукції вказаних брендів негативно впливає на мозок, провокуючи таку ж дію, як і постійний стрес. Тобто діти, наївшися цих солодощів, стають геть агресивними через надмірний рівень цукру і солі. Згодом посилюється розлад пам'яті та когнітивної функції», — невтішні у своїх висновках британські науковці.

Між тим, як раніше вже повідомляв «Останній Бастіон», майже 900 мільйонів людей у світі страждають від ожиріння. Впродовж 1990-2022 років поширеність недостатньої ваги й ожиріння істотно зросла.

Читайте також:
Життя
Результати дослідження показали, що більше споживання певних овочів корелювало з нижчим рівнем глюкози у крові.
13 червня, 18:31
Світ
Маленька мешканка Опал Сенді стала першою людиною у світі, яка випробувала на собі новий спосіб лікування. Це приголомшує.
12 травня, 07:00
Полтава
До власників худоби завітають ветеринари у рамках планових діагностики та профілактики. Заходи спрямовані на виявлення ознак захворювань.
02 квітня, 14:59
Життя
Квіти та інші рослини дійсно сприяють покращенню психологічного та психічного стану людей.
10 лютого, 08:36
Полтава
Отриманий у рамках програми із розвитку децентралізації автомобіль дає змогу перевозити паліативних хворих. Це неабияка підмога для громади.
09 лютого, 14:54
Життя
Гідромасажні ванни або сауни, ймовірно, можуть бути опосередкованим способом послаблення депресії.
07 лютого, 15:05