•  

Сучасний механізм геноциду української нації від Порошенка

13420
Сучасний механізм геноциду української нації від Порошенка

Несумісний рівень заробітних плат і пенсій до тарифів на ЖКХ, приватизація підприємств, придушення комунальних підприємств, зокрема з виготовлення доступних ліків. Політика геноциду української нації на 2016 рік від уряду та Президента. Пропонуємо розібратися з основними механізмами схеми: приватизація 450 держпідприємств + мізерні зарплати + зростання тарифів + уряд Порошенка = геноцид української нації по-новому.

1.Фонд держмайна України у 2016 році виставив на приватизацію 450 об'єктів державної власності, з яких 20 є великими підприємствами, 50 - середні компанії, 380 - об'єкти малої приватизації.

Згідно з Бюджетним кодексом, від приватизації у 2016 році фонд планує направити до бюджету 17,1 млрд грн. Від приватизації Одеського припортового заводу фонд планує виручити не менш як 500 млн доларів. Справжня вартість заводу становить близько 1.2 млрд доларів. Це понад 32 млрд гривень.

Тобто, вартість лише одного Одеського припортового заводу вдвічі більша, ніж фонд держмайна хоче передати до держбюджету за 450 підприємств разом із припортовим заводом! Натомість Одеський припортовий завод, як і Укргазвидобування вже пройшли аудиторську перевірку. Форма власності підприємств визначається вже як ПРИВАТНО-державна. За такої політики бюджет України недоотримає сотні мільярдів гривень, а найбільші підприємства опиняться в руках окремим олігархів, які направлятимуть кошти в офшори в обхід бюджету країни.

2. Міністерство фінансів України пропонує встановити з 1 січня 2016 року мінімальну зарплату на рівні 1378 гривень, з 1 грудня - 1543 гривень. Це при 27.3 гривнях за один долар. 50 доларів зарплати на місяць для пересічного українця. Президент вважає це прийнятним для країни, яку він підводить під цвинтар Європи.

3. Із 1 березня тарифи на електроенергію для населення зросли на 25%. Мінімальний тариф (при споживанні до 100 кВт на місяць) становитиме 57 коп. за 1 кВт, при споживанні від 100 до 600 кВт на місяць доведеться платити 99 коп., а понад 600 кВт - 156 коп. Наступне підвищення тарифів на електроенергію має відбутися у вересні цього року.

Також з 1 квітня відбудеться чергове підвищення «соціального» тарифу на газ для населенняна 53% (на 1,9 тис. грн) - до 5,5 тис. грн за 1 тис. куб. м (з ПДВ). За такого підвищення мінімального тарифу на газ для ТКЕ до 5 тисяч 500 гривень за тисячу кубометрів, вартість централізованого опалення збільшиться в середньому на 80% на місяць. Голова Нацкомісії з регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг Дмитро Вовк пояснив, що цей тариф буде застосовуватимуть на час опалювального сезону на споживання до 200 кубометрів.

"Уже з 201-ого кубометра доведеться платити по 7200 гривень", - зазначив Вовк. Нагадаємо, мінімальна зарплата українця становитиме 1378 гривень. 7200 і 1378. І це тільки сплата комунальних послуг за газ.

Разом із цим урядовці позбавляють населення позбавляють останнього – дешевих ліків.

Комунальне підприємство “Фармація” (Черкаси) назасіданні сесії 19 лютого депутати Черкаської облради хотіли передати в оренду на 10 років товариству з обмеженою відповідальністю, яке спеціально було створено кілька місяців тому.

За даними ЄДР, ТОВ "Фармація-Черкаси" є новоствореною юридичною особою, яка була зареєстрована 15.10.2015 року (тобто безпосередньо після прийняття Черкаською обласною радою рішення 17.09.2015 про підготовку передачі КП "Фармація" в оренду), та має в своєму складі засновників з головною часткою активів – юридичну особу, кінцевими бенефіціарами якої є компанії, зареєстровані в офшорних зонах у Белізі та на Кіпрі.

Схему, що один в один копіює черкаський сценарій визнання комунального підприємства збитковим і подальшої його передачі третім (насправді, своїм) особам зараз втілюють у життя депутати Полтавської облради та ОДА. Навіть дати депутатського рейдерства співпадають.19 лютого в Полтавській облраді на робочій нараді з працівниками та керівництвом комунального підприємства «Полтавафарм» голова Полтавської облради Олександр Біленький та заступник голови Полтавської ОДА Андрій Пісоцький намагалися визнати підприємство збитковим і проблемним.

До слова, за минулий рік КП "Полтавафарм" отримало понад 2.5 мільйони гривень чистого прибутку за відсутності фінансування з боку обласної ради, на чиєму балансі підприємство перебуває. Окрім того, КП "Полтавафарм" єдине підприємство, що забезпечує доступними та якісними ліками власного виготовлення сільські аптечні пункти.

Після невдалої для Біленького та Пісоцького наради в ОДА, коли вони покинули залу, почався тиск на в.о. директора "Полтавафарму" В’ячеслава Білизного. Сьогодні стало відомо, що через Віктора Лисака, начальника управління охорони здоров’я Полтавської ОДА, В’ячеслава Білизного змусили написати заяву на звільнення за власним бажанням.

На вакантну посаду претендує заступник директора Дмитро Майборода, який визнає підприємство збитковим. Зазначимо, що Майборода за законом не має права обіймати керівні посади через судимість (5 років за хабар у розмірі 3 тисячі $). До того ж він не є фахівцем у фармацевтиці. Якщо депутати Полтавської облради все ж поставлять на керівну посаду Дмитра Майбороду, питання про порушення закону будуть звернені до правоохоронних органів і працівників прокуратури.

ВИСНОВКИ

Інформація перебуває у вільному доступі. Через це нею легко маніпулювати. Але розумна людина аналізує інформацію. Це і робить її розумною, на відміну від невігласів, які бездумно споживають заангажовані й заполітизовані новини.

Проаналізувавши дії уряду та Президента, рівень доходів українців, який не співвідноситься з цінами й тарифами на ЖКХ, вилучення в українців дешевих ліків, приватизацію 450 держпідприємств та мільярдні втрати бюджету України від цього, знищення освітньої системи на всіх рівнях, щоби отримувати низькорозвинену керовану масу – фактично, рабів, приходимо висновку – триває геноцид української нації на сучасному етапі. Постає аналогія з промовою Петра Порошенка в ізраїльському Кнесеті (текст промови читайте тут). То нащо вдивлятися в історію 1930-их, якщо Президент та уряд розгортають геноцид із новою силою? На наших із вами очах, у нашій із вами країні. 

Питання лише одне: скільки українського населення Порошенкові дозволили залишити «друзі, що правлять під зірками» для майбутньої Nulandistan? 40 мільйонів? 35? Чи 10? 

Коментарі