У Кременчуці увічнять пам'ять п'ятьох полеглих захисників України

ПОЛТАВА
26 квітня, 06:08
У Кременчуці увічнять пам'ять п'ятьох полеглих захисників України

Нашим землякам Іллеві Василищенку, Олегу Пруцкову, Ігорю Пугачу, Антонові Левчуку та Олександру Лабунському встановлять пам'ятні дошки.

Відповідне рішення напередодні, 25 квітня, ухвалили на засіданні виконавчого комітету Кременчуцької міської ради. Названі вище військовослужбовці Збройних Сил України полягли у боях проти московитів на різних відтинках Східного і Південного фронтів упродовж 2022-2023 років.

Так, заявлено, що меморіальну табличку солдатові Іллі Василищенку, який воював за Бахмут, буде встановлено на фасаді будівлі Кременчуцької гімназії №9. Дві окремі пам'ятні дошки молодшому сержантові Антону Левчуку і солдатові Олександру Лабунському з'являться при вході до Кременчуцького ліцею №6 «Правобережний».

На честь майора Ігоря Пугач меморіальну дошку встановлять на фасаді житлового будинку, де він мешкав. Своєю чергою, пам'ять старшого лейтенанта Олега Пруцкова, полеглого під час визволення Херсонщині, увічнять шляхом встановлення таблички на фасаді будівлі Кременчуцької гімназії №20, де він навчався.

Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що у Диканьці полеглим захисникам немає місця на цвинтарі. Громадськість обурена блюзнірським ставленням до Героїв, які віддали своє життя за Україну.

Читайте також:
Історія
Уродженець Градизька заслужив символічне місце у серці Полтави. Дарма, що він ще до більшовиків проваджував розкуркулення українства.
11 червня, 20:31
Історія
За словами очільника Архіву СБУ, німецький консул збирав інформацію про голод в Україні
11 червня, 15:17
Полтава
Одне із небагатьох міст області, де влада спільно із громадою розуміє важливість історії. Полтавським «зеленим ямщикам» явно не до того.
30 травня, 08:20
Історія
25 травня 1926 року в Парижі, на розі вулиці Расін та бульвару Сан-Мішель совєтський аґент розстріляв Симона Петлюру.
27 травня, 17:15
Полтава
У Хоролі проходить турнір з греко-римської боротьби пам'яті Героя України Олександра «Мамонта» Федорченка
25 травня, 11:55
Історія
В ЦЕНТРІ КРИМІНАЛЬНИХ РОЗБОРОК ОПИНИЛИСЯ Й УКРАЇНСЬКІ ПОЛІТВ'ЯЗНІ – «БАНДЕРІВЦІ»
07 травня, 09:48