Дружина Сатаньягу омолодилася завдяки Photoshop

СВІТ
25 квітня, 21:47
Дружина Сатаньягу омолодилася завдяки Photoshop
Фото: Times of Israel

Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.

Відповідні кадри оприлюднило провідне видання єврейського державного утворення на Святій Землі Times of Israel. З'ясувалося, що на тижні в Єрусалимі відбувся захід за участі військовослужбовців ЦАХАЛ і подружжя Нетаньягу, яке займається самопіаром як і подружжя Зеленських в Україні.

Після закінчення вечора Сара Нетаньягу, завантажила один зі знімків на свою Instagram-сторінку, викликавши суспільний резонанс. Користувачі соціальної мережі відразу розпізнали підміну, адже дружина прем'єр-міністра раптово помолоділа років на 25 за допомогою Photoshop.

Своєю чергою, на офіційній Twitter-сторінці Біньяміна Нетаньягу виклали незаретушоване оригінальне фото з ритуального бенкету у готелі Waldorf Astoria Jerusalem, присвяченого релігійному святові Седер Песах. Подружжя прем'єр-міністра пригощалося елітними наїдками разом із солдатами-одинаками, чиї родини живуть за кордоном.

Незалежний ізраїльський журналіст-розслідувач і громадський діяч Урі Брейтман виклав у соцмережу X (Twitter) власний колаж із поступним написом: «Сара Нетаньяху до і після. Будь-яка спроба спотворити правду, збрехати суспільству та вигадати сфабриковану реальність — зустрінеться із громадським осудом».

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», після інавгурації Зеленського у 2019 році Київ відвідало подружжя Нетаньягу. Тоді Сара Нетаньягу викинула передану їй частинку українського хліба на злітну смугу.

Читайте також:
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Сіоністське лобі на берегах Потомаку знову активізувалося. Військово-релігійний режим аятол напередодні вночі завдав потужного удару.
14 квітня, 15:03
Політика
Кандидат не зміг набрати навіть 40% голосів
09 квітня, 10:41
Політика
Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...
31 березня, 20:57
Світ
Юдеї та мусульмани мають у своїх релігіях дивну звичку вбивати червоне теля. Все для того, щоби умилостивити Господа, але не тільки...
26 березня, 12:27