•  

У день виборів на порушників «полюватимуть» і … мисливці!

350
У день виборів на порушників «полюватимуть» і … мисливці!

На Полтавщині у день виборів працюватиме 8 окружних комісій та 1272 дільниці. 25 травня на виборчі дільниці мають намір прийти 1 мільйон 182 тисячі 248 чоловік. Для охорони громадського порядку на кожній виборчій дільниці чергуватимуть по два міліціонери, повідомив на брифінгу в.о. начальника УМВС України в Полтавській області Іван Корсун.

 

-Зрозуміло, що нині стоїть питання зірвати вибори з боку Російської Федерації... Я кажу чітко за Путіна –такий його план, — зазначив Іван Корсун.

Окрім міліціонерів за порядком на виборчих дільницях будуть пильнувати і представники громадськості. Так, начальник відділу зв’язків з громадськістю УМВС України в Полтавській області Юрій Сулаєв зазначає, що, приміром, у Машівці забезпечувати порядок під час виборів взялися допомогти місцеві мисливці:

-Вони кажуть, що готові навіть із зброєю прийти, аби на дільницях був порядок. Але з оголеною зброєю не можна, в принципі, на окремих дільницях, якщо дуже хтось хоче, то в зачохлиному варіанті можуть десь і з’явитися…

Іван Корсун запевняє, що вибори на Полтавщині пройдуть мирно, тож виборцям з цього привду переживати не варто.

Ну, а якщо й справді виникнуть якісь конфлікти, непорозуміння, то людям рекомендують одразу телефонувати за номерами: 102 та на телефон довіри: 51-77-02

Коментарі