Created with Sketch.

“Не пройшло і пів року”: Байден нарешті поговорив із Зеленським

02.04.2021, 21:33
Фото: Твіттер

"Україна ніколи не залишиться наодинці з агресією Росії".

Володимир Зеленський підбиваючи підсумки чергового засідання РНБО повідомив, що відбулася його перша телефонна розмова з Президентом Сполучених Штатів Джо Байденом, передає Офіс президента України на сторінці у ФБ, де оприлюднено відповідне відео.

Зеленський зазначив, що очільник США запевнив: Україна ніколи не залишиться наодинці з агресією Росії.

Окрім того, Зеленський повідомляє “про санкції проти топконтрабандистів, повернення державі стратегічного нафтопроводу та запуск роботи Центру протидії дезінформації”.

Раніше ми радили політтехнологам Зеленського, який понад два місяці без успіху очікував на дзвінок Байдена, проявити  креативність.

Читайте також
Як одна провокація об'єднала Польщу проти України
Новини
«Містер Бін під кайфом»
Політика
Bloomberg: Мелоні пішла на ескалацію та повний розрив із Трампом після саміту G7
Політика
Трамп-миротворець
Політика
Тепер черга за Трампом: Україна перемагає в війні дронів, США слід визначатися, — Politico
Політика
У путіна заявили про «дружню» телефонну розмову з Трампом
Війна