Байден збирається і надалі продовжувати політику агресивного нав'язування ідеології ЛГБТ

СВІТ
16 березня, 15:46
Байден збирається і надалі продовжувати політику агресивного нав'язування ідеології ЛГБТ
Фото: Фейсбук

Політтехнологам Зеленського, який чекає на дзвінок Байдена, доведеться шукати йому "свого масажиста Максима".

Попри оприлюднення Конгрегацією доктрини віри документа про неможливість благословення одностатевих пар, Джо Байден, який позиціонує себе як католик, залишається вірним підтримці таких "союзів".

Про це заявила прессекретар Білого дому Джен Псакі, передає Catholic News Agency.

Так, на запитання журналіста щодо ситуації з підтвердженням Церквою традиційного вчення Псакі повідомила, що Байден не буде неї реагувати якимось особливим чином, але при цьому "лишається вірним раніше сформованим переконанням".

Як відомо, що Конгрегація доктрини віри оприлюднила заяву про неможливість благословення одностатевих пар у понеділок, 15 березня.

Нагадування традиційних засад морального вчення Католицької Церкви пролунало в контексті прагнень німецького єпископату запровадити згадані благословення. Наприкінці лютого на ці прагнення вкрай негативно відреагував єпископат Римсько-католицької Церкви в Україні.

Як відомо, раніше окрім підтримки ЛГБТ-ініціатив у межах самих США Байден схвалив повернення Америки до просування ЛГБТ-ідеології в глобальному масштабі. 

Підписаний Байденом меморандум передбачає використання міці США на міжнародній арені для всестороннього утвердження ідей ЛГБТ у всьому світі.

Новий очільник Білого дому змушує американських дипломатів просувати збочені ідеї у всьому світі.

Зокрема, йдеться про включення ЛГБТ-тематики у програми фінансової допомоги, розвиток прихильних до ЛГБТ структур національного та міждержавного рівнів, а також безпосередній тиск проти іноземних урядів.

Цікаво, що в часи роботи віцепрезидентом США Байден заявляв, що його не цікавить у кого які культура та національні традиції, назвавши це все забобонами.

Байден заявляв також, що збоченці – прихильники геїв і лесбіянок –  знаходяться в річищі основної течії суспільного життя, а їх противники є маргіналами.

Коли Зеленський зіграє Байдену "обрізом" на фортепіано?

Тож, якщо політтехнологи Зеленського (який вже два місяці без успіху очікує на дзвінок Байдена) проявлять креативність, то на наступному гей-параді в Києві можна буде побачити не лише Авакова з Кіршем і хлопчиком Максимом, але і Зеленського на велосипеді, в парі, наприклад, з Кошовим.

А там, дивися, і Байден зателефонує, і Вовка зіграє йому "обрізом" на фортепіано. А що, тренди, вони і в Африці тренди...

Читайте також:
Поєднання марксистсько-фройдистських теорій у ХХ столітті породило штучну реальність, в якій мешкає сучасна "проґресивна" молодь.
13 листопада, 16:03
Члени політичного проєкту "Голос", який живе на гроші мільярдера Джорджа Сороса, взялися розповсюджувати новий наратив.
28 вересня, 08:01
Ухвалений парламентом Угорщини закон, який забороняє пропаґанду гомосексуалізму серед неповнолітніх осіб, порушує цінності ЄС.
23 червня, 11:34
На батьківщині Авґусто Піночета впливове ЛҐБТ-лобі взялося завершити розпочату кілька років тому політику насадження ґендерної ідеолоґії.
06 червня, 12:17
Невдоволені насадженням ґендерної ідеології громадяни Швейцарської конфедерації змусили владу ініціювати загальнодержавний плебісцит.
29 квітня, 10:27
Відомий своєю прихильністю до лівих сил Джозеф Байден на державному рівні відзначив Міжнародний день видимості трансґендерних людей.
05 квітня, 08:59