Про нас

Останній Бастіон – це новинний сайт Полтавського регіону, який орієнтований на інформуванні громадян про всі актуальні події нашої політичної, медичної, економічної, чи будь-якої іншої сфери життя.

А також ми розвиваємо власні проекти, які з вашою допомогою, зроблять життя кращим та комфортнішим для кожного мешканця нашого рідного регіону, а згодом і цілої України.

Наші контакти:
Телефон:
E-mail:
Адреса:
Україна
Поштова адреса:
Україна

У Вас виникло інше запитання?

Наші принципи

Останній Бастіон… Чому саме така назва? Тому що нам і справді відступати нікуди.

Останній Бастіон – це наша мова, наша культура, наша віра і наша історія. Це наша зброя у боротьбі за Україну, аби захистити себе від переродження з українців на малоросів, хохлів, яничар і манкуртів, від забуття славної історії і великої культури нашого народу.

Це останній бастіон у боротьбі за збереження української нації і розбудову Української Держави. Боротьба за незалежну Україну продовжується і, на жаль, буде тривати ще довго, вистачить і нам, і нашим дітям та онукам…

Аби не перетворитися на російськомовне аморфне «насєлєніє», яке стане джерелом людських ресурсів для Росії, як завжди й було в Російській імперії, а затим і в Радянському Союзі, де цілі землі і краї освоювали за рахунок українців.

Ми не повинні падати духом, боятися, здаватися, складати свою зброю – цуратися своєї мови, культури історії. Якщо ми будемо поважати себе, мати честь і гідність, розмовляти на своїй землі своєю мовою, ми будемо вільними і будемо жити не у новому імперському гуртожитку, а у «сім’ї вільній, новій, де, як сказав Великий Кобзар, «своя правда, і сила, і воля».

А ще наш Останній Бастіон – це й наші права. Починаючи від прав, передбачених Конституцією для кожного українця і закінчуючи правом кожного полтавця жити у безпечному, охайному, затишному місті. Де теж править закон, а не свавілля чиновників.

Де влада чує громаду, а громада поважає владу і вони спільно розв’язують проблеми міста. Міста, в якому нам хотітиметься жити. І таке місто ми повинні будувати разом, крок за кроком знищуючи, створену за останні роки «ефективну вертикаль» печерної етики, корупції та безправ’я. Ту саму вертикаль, яка поховала під своїми уламками режим Януковича. Однак сьогодні у нас нова біда – частина країни окупована Росією. Та ми маємо пройти і через це випробування!

Останній Бастіон з вами! І наш бастіон – це не умовна межа, за яку можна мовчки відповзти і стерпіти ще раз. Це залізобетонна стіна, це межа, за яку не можна відступити, за якої тотальна пустеля.

Будемо разом у цей тяжкий для країни час!