Created with Sketch.

Азербайджан взяв під контроль ще сім сіл в Нагірному Карабасі

04.11.2020, 16:56
Ільхам Алієв

Ситуація в Нагірному Карабасі загострилася в кінці вересня, в регіоні тривають активні бої.

У середу, 4 листопада, армія Азербайджану взяла під свій контроль окупованих Вірменією сім населених пунктів у Нагірному Карабасі. Це села у Джебраільському, Губадлинському і Зангіланському районах.

Про це президент Азербайджану Ільхам Алієв повідомив у Twitter.

«Азербайджанська армія звільнила від окупації села Мирак, Кавдар Джабраільського району, села Мешедиисмаилли і Шафибейли Зангіланського району, а також села Башарат, Гаракишилер і Гараджалли Губадлинського району», – написав він.

Нагадаємо, ситуація в Нагірному Карабасі загострилася в кінці вересня, в регіоні тривають активні бої. В Азербайджані і Вірменії введено воєнний стан, оголошена мобілізація.

Сторони повідомляють про сотні вбитих і поранених та велику кількість знищеної військової техніки противника.

Раніше повідомлялося, що обстріли житлових районів в зоні Нагірного Карабаху та за його межами можуть прирівняти до військових злочинів.
 

Читайте також
Військові звичаї скіфів
Історія
Неповнолітнього, який намагався влаштувати вибух у центрі Житомира, увʼязнили на 4 роки
Кримінал
Джей Ді Венс роздратував союзників своїми пропозиціями щодо гарантій безпеки для України
Політика
Зниклий культурний скарб із Маріуполя потрапив до списку десяти найрозшукуваніших артефактів світу
Мистецтво
Що вразило морпіха США на війні в Україні
Війна
Тепер ми розуміємо… і співчуваємо
Опінії