Created with Sketch.

Безграмотні селяни та дачники України вбивають безневинних кротів

01.05.2023, 21:19

Серед вітчизняних громадян, які займаються рільництвом і землеробством від совєцьких часів лишилося жорстоке ставлення природи.

Про це повідомили у Київському еколого-культурному центрі (далі КЕКЦ – прим. ред.), представники якого нещодавно опитали 100 сільських мешканців у Київській і Черкаській областях.

З'ясувалося, що всі без виключення респонденти переконані у наступному хибному твердженні, – кроти їдять коріння рослин, а тому цю дику тварину потрібно вбивати.

«Це приклад жахливої екологічної неграмотності та жорстокості, а також велика помилка. Чому? Бо кріт відноситься до комахоїдних, тому всі розповіді про те, що він нібито харчується корінням овочів, є дурістю», – наголосили представники КЕКЦ.

Вітчизняні екологи та природоохоронці зазначають, що кроти так само не можуть їсти коріння, як кози – м'ясо, адже навпаки приносять селянинові на городі величезну користь, харчуючися шкідливими комахами та їхніми личинками.

«Кріт їсть хрущів, ведмедку, коваликів і гусениць. Тобто, якраз тих, хто поїдає городину без попиту врожай. Однак безграмотне сільське населення у всьому звинувачує крота і знищує його найжорстокішими способами (за допомогою отрут, капканів, газів тощо). Для того, щоби потім ведмедки та личинки хрущів жерли врожай цих безграмотних людей. Просто "геніально", чи не так?», – слушно питаються у КЕКЦ.

Також важливо додати, кроти корисні тим, що не тільки поїдають шкідників, а й перемішують і розпушують ґрунт, який добре вентилюється, а через їхні ходи зайва вода йде під землю.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що багато людей, купуючи пуховики або інші речі з пуху не замислюються, що спонсорують жорстокість по відношенню до тварин.

Читайте також
Чи правда, що дельфіни розумніші за людей?
Життя
Чому не варто видаляти кігті тиграм чи великим котам
Життя
Предки сучасних кенгуру не вміли стрибати, – зоологи
Життя
Чому коні сплять стоячи ?
Життя
Австралійські біологи відновили популяцію мінікенгуру
Світ
Дива природи, або чому вовки вірні один одному до загину
Життя