Created with Sketch.

Безграмотний міністр освіти погрожує припинити фінансувати університети

14:55
Фото: Fox New

В Америці розгорівся черговий шкандаль через діяльність чиновниці президентської адміністрації. Цього разу у центрі уваги Лінда МакМегон.

Відповідним документом поділилося британське видання Daily Mail, передає «Останній Бастіон». Міністерка МакМегон надіслала листа керівнику Гарвардського університету, доктору Алану Ґерберу, попередивши про припинення фінансування із федерального бюджету.

Чиновниця заявила, що заклад освіти й науки не отримає ні цента допоки не виконає всі висунуті 47-м президентом США вимоги. Листа виклали у соціальних мережах, і користувачі активно його розкритикували, помітивши безліч помилок, які допустила пані МакМегон, яка є відповідальною за допомогу у ліквідації свого ж міністерства.

Тим часом представники вишу із так званої «Ліги плюща» відреагували на документ у звичному для професорів стилі. Вони зухвало виправили помилки червоною ручкою та надіслали назад міністерці для вивчення свого рівня безграмотності.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що Гарвардський університет відмовився підкоритися погрозам і ультиматуму Дональда Трампа. Провідний виш США став на захист академічної свободи.

Читайте також
Дідам на палках школярі РФ влаштували концерт
Світ
Неймовірні пригоди одеських дурнів на землях адиґів
Політика
Шуфрич із СІЗО зареєстрував законопроєкт щодо захисту прав нацменшин
Політика
Linkin Park збирається на московію
Мистецтво
Трамп ввів мита на безлюдні острови біля Антарктиди, де живуть пінгвіни
Економіка
Лімузин путіна вибухнув поряд із Луб'янкою
Світ