Created with Sketch.

Білорусь готується вдертися до України, – Генштаб

02.09.2022, 07:09
Фото: Facebook

Режим агрофюрера Алєксандра Лукашенка покірно виконає будь-який наказ, відданий йому із московського Кремля бункерним щуром.

Свідченням цього є оприлюднені на пресконференції начальником головного оперативного управління Генерального штабу Збройних Сил України Олексієм Громовим розвіддані.

За його словами, об'єднані окупаційно-терористичні формування під командуванням Владіміра Путіна і його білоруської маріонетки взялися відпрацьовувати захоплення частини нашої Батьківщини.

«Ймовірність проведення наступу противника з території біломосковії або вторгнення біломосковських військ в Україну залишається низькою. Водночас у період з 8 до 14 вересня у збройних силах даної країни заплановано проведення командно-штабного навчання, під час якого основна увага, ймовірно, приділятиметься питанням ведення маневреної оборони з подальшим переходом у контрнаступ та звільненням територій, тимчасово захоплених противником», – зазначив Олексій Громов.

Представник українського Генштабу додав, що також не виключається масоване вторгнення об'єднаної російсько-білоруської орди у прикордонні райони Волинської, Рівненської та Житомирської областей.

А проте, "Останній Бастіон" радить читачам поміркувати над тим, що просування ЗСУ на Херсонщині буде повільним і складним.

Читайте також
Українську малечу Луганщини окупанти готують до майбутніх «м'ясних штурмів»
Війна
Окупантам до Січеславщини лічені кілометри — фронтовик ЗСУ
Війна
Окупанти перетворили захоплені будівлі українців на Херсонщині в арсенали
Війна
Удар по ЧАЕС — чіткий сигнал путінського «миру» світові
Опінії
ФСБ впроваджує в Україні аналог ісламського тероризму
Опінії
МЗС Естонії: мета РФ — загарбати всі корисні копалини України
Війна