Created with Sketch.

Час на боці України, – генерал Бен Годжес

09.01.2023, 17:59
Фото: Twitter

Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.

Таку думку на своїй публічній Twitter-сторінці оприлюднив колишній командувач військами США в Європі генерал у відставці Бен Годжес, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Затятий проукраїнський американський діяч і досвідчений армієць закликав колективний Захід ні на мить не припиняти насичення України якісним наступальним озброєнням.

«Усе, що продукують колишні співробітники Білого дому, незалежно від їхньої партійності, – дурниці! Звичайно, що час на боці України. В українців немає проблем із кількістю військовиків і їхня логістична ситуація покращується щотижня. Жоден російський солдат насправді не хоче бути там, а санкції завдають шкоди. До кінця серпня поточного року Україна звільнить Крим», – заявив генерал Бен Годжес.

Водночас екскомандувач військами США в Європі наголосив, що у разі, якщо РФ спробує зберегти панування над Кримом, то завжди зможе нападати на сусідів, тому звільнення півострова є ключем до успіху України.

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", конвенційна війна з дотриманням "законів та звичаїв" – це розкіш, вона доступна для сильних, або для рівних за силою супротивників.

Читайте також
У Кременчуці відбувся автопробіг до Дня Збройних Сил України
Війна
1 грудня 1991 року більшість жителів нині окупованого Криму виступили за Незалежність України
Політика
Особовий склад Полку Каліноўського відзначили нагородами
Війна
Перший штурм столиці Ічкерії
Історія
Сьогодні, 21 листопада, Україна відзначає День Гідності та Свободи
Політика
Без люстрації — реванш неминучий: бачення перехідного періоду для Білорусі
Політика