Мусульманська громада традиційно вважається доволі закритим середовищем. Однак у закладах освіти Німеччини стан справ зовсім інший.
Такі відомості із посиланням на звіт Кримінологічного науково-дослідного інституту Нижньої Саксонії виклало видання Focus Deutschland. З'ясувалося, що на батьківщині Канта, Бетховена, Ґьоте зростає рівень цькування учнів-християн із боку їхніх однокласників-мусульман.
Як зазначають неназвані із міркувань безпеки німецькі урядовці, більшість адептів ісламу віком до 17 років (67,8%) вважають, що заповіді Корану важливіші за закони держави, в якій вони мешкають. Майже половина (45,8%) опитаних називає ісламську теократію «найкращою формою правління, особливо для прогнилої постнацистської Німеччини».
«Дедалі більше батьків німецьких дітей звертаються до консультаційних центрів, бо їхня малеча, яка вихована у традиційних для Німеччини національних звичаях і сповідує християнство хоче прийняти іслам. Усе тому, щоби не бути аутсайдерами у школі чи університеті. За минулі 20 років кількість дітей-мусульман різко збільшилася. У деяких випадках — особливо у великих містах — діти із християнських сімей у класах опиняються у меншості, а тому їх цькують однолітки.
Через високий рівень імміграції частка мусульманських підлітків та дітей у школах значно зросла. Крім того, багато дітей походять із суворо релігійних сімей: зокрема, це часто мігранти з Сирії, Афґаністану та Іраку. Мушу визнати, що у більшості випадків учні-мусульмани є досить агресивними, а іноді й жорстокими. Вони створюють реальні паралельні суспільства на шкільних майданчиках», — розповів на умовах анонімності співробітник служби державної безпеки ФРН.
Водночас медіаагенція «Останній Бастіон» уже повідомляла про те, що в Україні батьки занепокоєні підсиленням уваги малечі до культового південнокорейського серіалу. А особливо спробами перенести сюжет до реального життя.