Чому в одних людей виходить заробляти гроші, а іншим не вдається, навіть, якщо вони дуже цього хочуть і намагаються?
Відразу слід наголосити на тому, що всі люди на Землі різні від народження. Вони об'єктивно різні за всіма показниками.
Перше за все – це наслідок генетики, і з цим ніхто нічого вдіяти не може. Власне, наше ДНК є великим гравцем, співучасником нашої долі, а тому його не можна ігнорувати.
Але, з іншого боку, якщо в людини нічого не виходить, це означає, що вона або ж він ще просто не знайшла свого шляху в житті. Того, який накреслила вже згадана доля у нашому ДНК.
Можливо, хтось помилково вирішив заробляти мільйони, а можливо, насправді цей хтось не має планів купувати яхти й вирушати в навколосвітні подорожі. Швидше за все, така людина має сидіти вдома біля каміна і в'язати шарф, – саме це і є щастя.
Проблема цієї особи, що взялася набувати статки у тому, що вона не зрозуміла, що її доля зовсім інша. Проте, як узагалі збагнути, чого ми хочемо від життя, адже це не так просто, як здається...
Треба шукати та ходити у певні місця, мистецтво – це першорядна річ. Як сказав один дуже заможний і відомий артдилер зі США, «мистецтво відповідає на питання, що ще не поставлені».
Це дуже глибока думка, оскільки мистецтво тягне людину у простір, в якому ще ніхто не був. І коли ми починаємо жити у цьому складному просторі, у нас у голові можуть з'явитися ці сенси та смисли.
Крім того, потрібно намагатися спілкуватися з цікавими людьми – це також відіграє величезну роль. Потрібно шукати особистостей, які запалюють(не в банальному та буквальному розумінні), таких, із ким можна всю ніч проговорити, випити дві пляшки віскі та після цього зрозуміти проблему нашого єства і буття.
Якщо заглибитися у проблематику, то від самого народження дитини її батьки мусять не просто любити, а й демонструвати це. Треба постаратися з нею познайомитися, придивитися до неї та зрозуміти, якою вона.
Це досить рано видно, вже коли малеча у пісочниці грається одна з одною, і хтось із дітей буквально нав'язує свою волю іншим. Тобто, така дитина є лідером.
Звісно, дорослим легко говорити, однак питання у тому, – як зробити. Потрібно надати дітям можливість цього вибору, їхнього власного вибору: якщо ваша донька або син ніколи не малювали, ніколи не займалися музикою, як ви збираєтеся дізнатися, чи здатна вона або він до цього, чи ні?
У багатьох виникає питання, яке звучить приблизно так: «Тобто, змушувати дитину не можна, ніякого примусу?». Швидше за все, певна частка примусу потрібна, але це дуже складний пункт.
З одного боку, не варто силувати дітей та давати їм те, що для них є алергеном, а з іншого боку, якщо не дати, то й не зрозумієш, на що в нього алергія. Скажімо, шляхом самонавіювання не можна запрограмувати себе на успіх.
Накачувати себе подібними гаслами, як «Я маю бути успішним», – це a priori провальна річ. Комусь, очевидно, методика психолінгвістки допоможе, але на короткий час, за яким уже чатує фіаско.
А от, якщо людині насправді цікаво і якщо вона має здібності, приміром, до танців чи живопису, – вона автоматично стане успішною. Якщо ж вона щось робить тому, що знає, як це потрібно зробити, не боїться робити, коли всі бояться, – ось тут на таку людину чекає успіх.
На рахунок грошей, які, певна річ, потрібні, але щастя – це не про гроші. Щастя – це знайти сенс і для однієї людини сенс може коштувати карбованець, а для іншого – мільярд.
Все залежить від того, чи є у вашій справі сенс, чи це історія про те, хто більше піщаних замків збудує. Сенс у тому, щоби це приносило задоволення, а щоб лоскотало нерви, у крові буяв адреналін, а у мозку – ендорфін.
Також медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, що кожна людина має право на плоди своєї праці, бо це – невід'ємна частина її власної особистості.