Created with Sketch.

Демократія — це влада народу, а не «аристократії» чи «иліти»

17 січня, 13:43
Фото: Facebook

Один ниций ворог у шкурі українолюба почав відпрацьовувати свої 30 срібняків. Суспільству насаджують патріотичну подобу Люсі Арєстовіча.

Кому служить Віталій Портников? Корумпованій бюрократії! Він назвав її аристократією, а владу бюрократії називає... демократією.

Які установки він вам закладає в свідомість? Що корупція це нормальний економічний устрій такої «демократії» (читали його дописи, де він це пояснює?) і що влада бюрократії недоторканна.

Це для простої людини, як пересічних громадян називає Портников — платити податки, терпіти свавілля такої «арестократії» й захищати таку державу на фронті. А для «обраних», для касти чиновників — усі блага життя і повна безпека для своїх сімей, нащадків, капіталів, майна й інших активів.

А як повинно бути у демократичній країні?

Демократія — це влада народу, а не аристократії. У демократичній країні всі громадяни — це акціонери країни, які за свої гроші (податки) найняли на роботу управлінців (державний апарат).

Працівники державного управління повинні забеспечити громадянам країни безпеку, рівність перед законом, комфортне середовище для життя і реалізації своїх можливостей в умовах конкурентноздатної економіки. А коли всі рівні перед законом, то ніякої аристократії немає.

І, коли на країну напав агресор, державний апарат, силові органи відповідальні за безпеку, — мобілізуються першими. В Україні сьогодні не демократія, у нас бюрократія.

Відверто кажучи, влада належить касті чиновників, яка живе за принципом: своїм — усе, а простолюдинам — «бєспрєдєл». І Портников є речником цієї касти.

Читайте також
Москва вимагає забагато, а Вашинґтон дає їй це
Політика
Глобалісти втрачають контроль над Східною Європою
Політика
Фільчина грамота про корисні копалини
Економіка
Капіталістичний технокомунізм проти марнославного трампізму
Опінії
Про кризу демократії
Політика
Ні миру, ні війни, але руїна і знелюднення для України від світу
Політика