Created with Sketch.

Для ворогів – тільки «найкраще»: міни!

27.11.2022, 19:18

Українські захисники продовжують щедро пригощати російський окупаційно-терористичний контингент на Сході вогнем відплати.

Фотозвіт із Донецьких степів оприлюднила пресслужба на Facebook-сторінці 30 Окремої механізованої бригади імені князя Костянтина Острозького.

Як вдалося з'ясувати, військовослужбовці Збройних Сил України щодуху намагаються загнати загарбників за державний кордон, випалюючи мінами непроханих гостей.

«Щодня насипаємо ворогу щедро! Так відверто кажуть героїчні мінометники Великокнязівської бригади, які навіть попри негоду лишаються просто красенями. Настрою додає пухнастий і хвостатий друг, талісман мінометного розрахунку», – заявили у пресслужбі 30 ОМБр.

Також бійці уточнюють, що нині стоять на варті Бахмутського напрямку Східного фронту, де щодня відряджають на концерт до Іосіфа Кобзона чималу кількість почвар із РФ.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", над спустошеною російськими загарбниками Слобожанщиною знову майорять синьо-жовті стяги завдяки нашим незламним захисникам.

Читайте також
Доки українці словесно чубляться з поляками, тим часом Зеленський здає Лиман
Війна
Поки Зеленський відводить увагу від корупційної Династії і Вови, росіяни знищують Україну
Війна
DW розкрила, як українські дрони обійшли російську протиповітряну оборону
Війна
Українська «висадка в Нормандії»: росіяни в Криму укріплюють пляжі
Війна
Зеленський має піти. До буцегарні. Досить здавати Україну
Війна
російські окупанти намагаються прорватися до Покровська та Мирнограда – DeepState
Війна